Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha ilyen ember...

Mit tennétek ha ilyen ember dolgozna a gyereketek között? Ti is feljelentenétek?

Figyelt kérdés

Én sosem titkoltam hogy az elmúlt 3 évben minden Pride felvonuláson ott voltam, idén segítettem megszervezni mint önkéntes. Kultúráltan viselkedtem, senkinek nem ártottam.

Idén nyáron táborban dolgoztam (napközis), foglalkozásokat tartottam stb. A táborvezetők tudták hogy én munka után tüntetésre megyek, alapítványoknak segítek, de egyántalán nem vittem be ezt a gyerekek közé. Nem kezdtem el nekik beszélni erről, ha megkérdezték mit csinálok munka után azt mondtam hogy a barátaimmal találkozom stb. Nem vittem szivárványos táskát, nem vettem fel ezzel kapcsolatos maszkot, nem vittem mesekönyvet. Szóval tényleg tudtam hol a határ.

A 4 hét alatt egyántalán nem volt gond velem. Se a táborvezetők, se a gyerekek, se a szülők részéről. Pénteken hivatalosan is törvénybe lépett a "pedofiltörvény", így aznap már nem mentem be dolgozni hogy ne legyen probléma.

Ma kaptam egy levelet, hogy az egyik szülő feljelentett pedofília és gyermekzaklatás miatt. Sosem bántottam senkit, főleg nem gyereket, sosem volt rám panasz. Fogalmam sincs mi lesz. Nem tudom hogy a gyereke mondott-e valamit vagy az új törvény miatt jelentett-e fel? De tényleg ártatlan vagyok ebben a történetben.


Ti mit tettetek volna ha ilyen ember foglalkozna a gyereketekkel? Mennyire "jogos" a feljelentés?


Még 4 hét táborom lett volna, de visszamondtam.


2021. júl. 12. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te meg feljelentheted rágalmazásért. Ritka gusztustalan húzás ez a szülő részéről, semennyire sem jogos. Dehát gondolom majd a bíróság eldönti.

Biztos nem jeleentenélek fel emiatt.

2021. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Én srm örülnék ha egy ilyen lenne a gyerekem közelében.
2021. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Az új törvény nem rólad szól, hanem arról, hogy nem lehet meleg érzékenyítő programokat tartani az iskolákban. Persze a 21. században már ez is nevetséges, de még most sincs megtiltva, hogy a szabadidődben olyan felvonulásra járj, amilyenre kedved tartja. Nyugodtan mehettél volna továbbra is táboroztatni.

"Ti mit tettetek volna ha ilyen ember foglalkozna a gyereketekkel?"

Mármint olyan, aki melegfelvonulásra jár? Nem érdekel. Nem gondolok róla semmit.

2021. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez kamu?

Miért jelentett volna fel? Milyen alapon? Mivel támasztotta alá?

Te miért nem mentél be dolgozni? Miért mondtad le a tábort? Miért, miért, miért?

Szar a törvény, de nincs benne olyan, hogy meleg ember nem dolgozhat gyerekekkel.

2021. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

De miért kell tudnia bárkinek is, hogy mit csinálsz a szabadidődben?

Ha már egy szülő tudja, akkor valószínűleg nem diszkréten csinálod.

Engem nem érdekelne az sem, ha homoszexuális, buddhista vagy ki tudja mi lenne. De ha azt látnám, hogy facen ilyeneket oszt meg, akkor tartanék attól, hogy máshol is "osztja" a gondolatait.


Én egyszer egy egészségtudatos óvónővel szeretnék találkozni. Azt jól titkolják, mert botrány ami ott megy (legalábbis nálunk). 😂

2021. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Derjaderja ***** válasza:
88%

És mért ne osztaná meg Facebookon is akár, ha Pride-ra jár? Mi van abban?

Engem nem zavarna, ha a gyerekekkel foglalkozás során megfelelően viselkedsz, jól értesz hozzájuk.

2021. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy miért nem mentél be? Mi van a papírban? Mi a feljelentés tárgya?


Egyébként nem érdekel h meleg e az aki a gyerekemre felügyel.

Olyannyira nem h a hölgy aki a sitterünk leszbikus.

Kb 1 évig ki sem derül. (félt mondani az elején gondolom)

De attól az előző szitterünk magánéletébe sem másztunk bele.

Pont letojom h kivel bújuk ágyba.

2021. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is egy hangulatkeltő kamu a történet amúgy. Sehol még csak szó sincs arról, hogy melegek ne dolgozhatnának gyerekekkel. "Népszerűsíteni" nem szabad, jelentsen ez bármit.
2021. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

#6 facen semmit sem jó megosztani. Ha 1x megoszt valamit, sokaknak szemet szúr, hiszen ezzel akár a diákoknak is megosztja, ha ismerősei között vannak. Márpedig sok diák jelölget be tanárokat meg kb. Mindenkit akivel 1x beszélt.


Ha olyan a szakmád bizony vigyázni kell!

2021. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Ne ugorjatok már, ez kamu! Persze, a jóságos búza bácsit csúnyán megrágalmazták!
2021. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!