Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha ilyen ember...

Mit tennétek ha ilyen ember dolgozna a gyereketek között? Ti is feljelentenétek?

Figyelt kérdés

Én sosem titkoltam hogy az elmúlt 3 évben minden Pride felvonuláson ott voltam, idén segítettem megszervezni mint önkéntes. Kultúráltan viselkedtem, senkinek nem ártottam.

Idén nyáron táborban dolgoztam (napközis), foglalkozásokat tartottam stb. A táborvezetők tudták hogy én munka után tüntetésre megyek, alapítványoknak segítek, de egyántalán nem vittem be ezt a gyerekek közé. Nem kezdtem el nekik beszélni erről, ha megkérdezték mit csinálok munka után azt mondtam hogy a barátaimmal találkozom stb. Nem vittem szivárványos táskát, nem vettem fel ezzel kapcsolatos maszkot, nem vittem mesekönyvet. Szóval tényleg tudtam hol a határ.

A 4 hét alatt egyántalán nem volt gond velem. Se a táborvezetők, se a gyerekek, se a szülők részéről. Pénteken hivatalosan is törvénybe lépett a "pedofiltörvény", így aznap már nem mentem be dolgozni hogy ne legyen probléma.

Ma kaptam egy levelet, hogy az egyik szülő feljelentett pedofília és gyermekzaklatás miatt. Sosem bántottam senkit, főleg nem gyereket, sosem volt rám panasz. Fogalmam sincs mi lesz. Nem tudom hogy a gyereke mondott-e valamit vagy az új törvény miatt jelentett-e fel? De tényleg ártatlan vagyok ebben a történetben.


Ti mit tettetek volna ha ilyen ember foglalkozna a gyereketekkel? Mennyire "jogos" a feljelentés?


Még 4 hét táborom lett volna, de visszamondtam.


2021. júl. 12. 14:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Én örülnék a legjobban ha kamu lenne. Így is van elég problémám, semmi energiám nincs bíróságra járni.


Instagrammon osztottam meg ezzel kapcsolatos dolgokat, akkor valószínűleg ez volt a bűnöm. Bár azt gondoltam a saját oldalamon azt teszek ki amit szeretnék, de ezek szerint nem.

2021. júl. 12. 14:49
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Pénteken hivatalosan is törvénybe lépett a "pedofiltörvény", így aznap már nem mentem be dolgozni hogy ne legyen probléma


Jó nagy hülye vagy. Akkor is, ha kamu.

2021. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

"Így is van elég problémám, semmi energiám nincs bíróságra járni."

Pedig úgy tűnik, fogsz.

"Bár azt gondoltam a saját oldalamon azt teszek ki amit szeretnék, de ezek szerint nem."

Továbbra sem bűncselekmény a saját oldaladon ilyesmit megosztanod. Hogy ez valakinek nem tetszett, az ő baja, nem fog téged elítélni a bíróság.

Azt mondjuk továbbra sem értem, miért nem mentél be pénteken dolgozni. A táborszervezőknek is előadtad ugyanezt? Ők nem mondták, hogy melegnek lenni továbbra is legális (egyelőre)?

2021. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem mentél pénteken dolgozni?
2021. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kamu... csak vitát akar generálni a kérdező. Már úgy unom az ilyen kérdéseket...


Csak a rend kedvéért:

Pedofília és gyermekzaklatás miatt jelentett fel.

Ez ugyanazt jelentette az új tv előtt mint most.

Segítek: nem azt, hogy szabadidődben hova jársz...

2021. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Az ovinkban egy óvobácsit jelentettek fel, jó darabig előzetesben volt, otthon jött az 5.gyerek.

Kb 1 évig húzódott mire tisztázódott azóta újra dolgozik. Sajnos egy hülye miatt tönkre mehet egy élet.

2021. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!