Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszakérhetem a táborra...

Visszakérhetem a táborra befizetett pénzt, ha az ő hibájukból nem tud menni a fiam?

Figyelt kérdés

Én az elején elmondtam a gyerkőc problémáit. Volt bent egy próbanapon is, hogy lássák működni fog-e a dolog vagy sem. Azt mondták igen és szeretettel várják.

Kedden délelőtt felhívtak, hogy mégsem bírnak vele, menjek érte.

Ilyen esetben visszakérhetem a pénz egy részét?



2021. júl. 28. 22:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként akármi mi is lesz a válasz, én azért írnék egyetértős ajánlott levelet a vezetőnek egy másodpéldánnyal a felügyeleti szervnek és felvázolnám benne a helyzetet
2021. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Fuss még pár kört, hátha. De ha abból indulok ki, mi van mostanában, akkor nem hiszem, hogy visszaadják. Én egy egy napos versennyel jártam úgy, hogy beneveztem, mert az időpont megfelelt. De a covid miatt átrakták egy olyan időpontra, amikor már tuti nem jelentkeztem volna, mert tudtam, hogy munka miatt nem tudok menni. Többször beszéltem a szervezőkkel, hogy nem az én hibám, de nem foglalkoztak vele. Nem volt olcsó. Remélem, te sikerrel jársz a vezetőnél!
2021. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
#19-es miért, mik vannak ott? Tudnál egy kicsit mesélni róla, hogy mi vár ránk?
2021. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%

20as, ez azért nem állja meg a helyét, mert ez a tábor eleve tele van fejlesztő szakemberekkel. Azt meg nem fogják hivatalosan közölni, hogy az egyik szakember nem bír vele, csak egy ugyanolyan végzettségű másik..


A kérdező írt, hogy eleve fejlesztő tábor, abban pedig gyógypedek és fejlesztőpedek vannak.


Amúgy mi az, hogy a próbanap után változott az állapota vagy romlott? A próbanap pár nappal a tábor előtt szokott lenni, egy gyereknek sem romlik az állapota pár nap alatt. A változott a viselkedése is teljesen nonszensz, értelmetlen ugyanis, hogy egy ember két nap ugyanolyan hangulatban legyen, egyforma viselkedést produkáljon, az a normális, ha valamenyire eltér az előzőnapitól mindenkinek a hangulata. Az ő tisztük lett volna megítélni, mehet e a gyerek, ha hibáztak, az a saját hibájuk, ennek költségét nem verhetik le azon, aki elfogadta azt, amit mondanak.


Sőt, ha emiatt munkám ugrana(hisz ha el kell vinnem, nem tudok dolgozni) én talán még kérnék is kompenzációt, ha már nagyon szőrszálhasogatóak akarunk lenni vagy akár jogi lépést tenni. Szerintem az is járna. Értem én, hogy a társadalom szerint akinek nehezebb gyereke van, az fogja be a száját és tűrjön mindent, de nem kell. Jog szerint sem kell, a gyerekek egyenrangúak másokkal, sőt, több segítséget érdemelnek, mert nekik segítség kell, nem úgy, mint másoknak. Te szóltál előre, meg is hallgatták, belementél próbanapba, ennél többet nem tudtál tenni azért, hogy vállalják a gyereked. Ha egy pedagógus beteg, nekik kötelességük pótolni.

2021. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
13%

24!


Nekem magyarázhatod, de hiába, ez lesz az indoklas,majd meglatod.

2021. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen visszajár, nehogy hagyd magad lerázni! Az ő hibájukból nem tud maradni a gyereked, ők mondták a próbanap alkalmával, hogy rendben lesz, menjen, majd most még sem tudják megoldani. Hát sorry, ez az ő hibájuk/bajuk, te kifizettél egy x napos szolgáltatást, amit ők saját hibából nem tudtak teljesíteni! Na akkor mégis mire fel tartanának meg olyan pénzt, amiért cserébe semmit nem nyújtottak?

Vissza kell fizetniük, ha nem akarják, akkor pedig ki kell verni a balhét és menni tovább pl a vehetőhöz! Ne hagyd, hogy hülyére vegyenek!

2021. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%

És? Az indoklásuk bullshit, pont olyan nevetségesen erőtlen, mint a "beteg lett az, aki vállalta volna". Az ő hibájuk, nem másé, kitalálhatnak bármit, de azok közül egyik sem állja meg a helyét, mert nincs igazuk, mind csak kamu kibúvó.


Én is tudok neked marhaságot indoknak, ami erőtlen kis kifogásocska, az ilyet senki sem veszi komolyan, gyenge érvelés.

2021. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%
Majd írd meg mi volt.
2021. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!