Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszakérhetem a táborra...

Visszakérhetem a táborra befizetett pénzt, ha az ő hibájukból nem tud menni a fiam?

Figyelt kérdés

Én az elején elmondtam a gyerkőc problémáit. Volt bent egy próbanapon is, hogy lássák működni fog-e a dolog vagy sem. Azt mondták igen és szeretettel várják.

Kedden délelőtt felhívtak, hogy mégsem bírnak vele, menjek érte.

Ilyen esetben visszakérhetem a pénz egy részét?



2021. júl. 28. 22:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Szeintem is visszajár a pénz, de legalábbis a nagy része. Ne hagyd magad lerázni.
2021. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Majd írd meg, kíváncsi vagyok, és sztem mások is.
2021. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is az lenne jogos, ha visszaadnák,de szerintem nem fogják. Az esetleg nem lehet opció, hogy te elmész a beteg pedagógus helyett, csak a fiad mellé?(Tudom, nem a legoptimálisabb, de ha már vissza nem adják és az "emberhiányra" hivatkoznak.) Persze, nem pedagógusként, a többi gyerekért csak ők vállalnának felelősséget, te csak a fiadat rendeznéd, ha gond van.
2021. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha nemnfejlesztő táborról lenne szó, még azt mondanám necces. De gondolom nagyon is jól tudják, mivel célzatosan fejlesztés miatt adtad be, az, hogy az a kolléga, aki vele, vagy az ő szintjéhez hasonló gyerekekkel foglalkozna lebetegszik, az nem a ti hibátok.
2021. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Már megint miért vagyok lepontozva?🤔

#13

2021. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%
Harcold ki hogy visszaadják a pénzt, ez egyértelműen az ő hibájuk. Nem tartották be amit ígértek, semmi nem jár nekik.
2021. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is megpróbálnám visszakérni a pénzem, elvégre náluk betegedett le a szakember és miattuk nem tudjátok a gyereket vinni.

Nekünk is hétfőn kellett volna kezdeni a fejlesztőtábort, de 1.olyan terápiát írtak ki a gyerekemnek, ami mozgáskorlátozottaknak van és nem autistáknak, 2. a gyerekem sincs olyan állapotban, hogy ezt elviselje. Mi időben lemondtuk, de azt a pökhendi kioktatást, amit kaptunk válaszul, senkinek nem kívánom! Azt hittem, hogy legalább az ilyen szakemberek tisztában vannak azzal, hogy adódhatnak gondok.

2021. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Arra az időre, amiben mégsem megy a gyereked, visszajár a a pénzt.

Egyértelműen a tábor miatt nem tud menni.

Ha egy normál táborban lebetegedne egy nevelő és ezért hazaküldenének egy gyereket, mert így túl sokan vannak, akkor is vissza kellene adni a pénzt.

2021. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%

Az lenne korrekt, ha maguktól felajánlanák, hogy visszaadják, illetve ha szereznének másik pedagógust a gyerek mellé..


Viszont én is beültem a gyerekemmel a táborba és nagyot néztem, mik vannak ott. Ha teheted, ülj be, ha szükséged van egy kis nyugira, akkor viszont kérd vissza a pénzt, tudni fogják, hogy neked az összeg egy része(3 nap) is számít. 4 napra szerintem nem kérheted vissza..


Bpi hely? Az epreskertben nagyon NAGYON türelmesek és megértőek.

2021. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
14%

Megpróbálhatod, de kb biztosan nem fogod vissza kapni.

Arra fognak hivatkozni, hogy a probanap alapján úgy ítélték, a gyereknek megfelelő a tábor, de romlott/valtozott az állapota és így csak speciális szakemberrel foglalkoztatható megfelelően, az pedig jelen helyzetben nem megoldható.

2021. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!