Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két és fél éves rosszcsont...

Két és fél éves rosszcsont ikreket vinnétek magatokkal esküvőre? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Lenne aki vigyáz rájuk, ha itthon maradnak déltől, másnap reggelig. Egyikünk úgy gondolja, hogy vigyük őket amíg bírják, másikunk inkább szórakozna, és nyugodtan vacsorázna. Az evés szörnyű, 5 percet sem bírnak ülni.

2021. aug. 13. 22:01
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Nem vinném.

1. Én se örülnék, hogyha x kiskölyök szétb4szná a gondosan megtervezett nagy napomat.

2. Nem tudnék kikapcsolódni, folyamatosan stresszbe lennék, hogyha fél másodpercre elfordulok, akkor mit csinálnak.

3. Tekintettel vagyok az ifjú párra.

2021. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem vinném, mert ahogy írod is, lenne aki vigyáz rájuk. Így szerintem örüljetek, hogy van egy szabad fél napotok, felnőtt programotok a férjeddel gyerekek nélkül. Másrészt azért nem vinném, amit te is írtál, hogy nem hiszed, hogy meg fognak maradni x percre egyhelyben. Ez egy esküvőn és egy lagzin sem túl előnyös. Én úgy gondolom gyereke válogatja ezeket a helyzeteket, én pl. szoktam templomba, színházba stb járni az enyémmel (ő is 2,5 éves) és ezeket végig bírja ülni, így lehet bevállalnám vele a nap egy részét egy esküvőn, bár még így is mérlegelnék, mert egy nyugodtabb gyereknél is elég kifogni egy rossz napot, mikor semmi sem úgy sül el, ahogy akarod, csak ez esetben épp rámehet két ember esküvője.
2021. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
28%
22: ugye tisztában vagy vele, hogy mekkora mázlista vagy? Adj érte hálát!
2021. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
87%
23 szerintem az a “titok”, hogy mivel egyedülálló vagyok születése óta mindenhova vinnem kellett magammal, így belenőtt ebbe, hogy hol kell úgymond jól viselkedni (vagy zsigerből tudja 😄). Bezzeg a játszótéren míg minden gyerek a homokozóban ül ő állandóan futja a köreit mintha kötelező lenne, két percre meg nem állna, itthon kb a csillárra nem mászott fel még egyedül, tévét is vagy állva néz vagy úgy hogy ki-be rohangál a szobából közben…dehát valamit valamiért, amíg viszonylag nyugton van olyan szitukban, ahol ez kell, addig nem bánom ha itthon a fejem tetején ugrál.😂
2021. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Még a nyugodt 1,5 és 4 évesünkkel sem volt 1 nyugis percünk sem, úgy fel voltak pörögve az új helyzettől

2021. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem, főleg ha izgágák, és nem ülnek meg éves közben sem. Ha egyszer lehetne egy nyugis, bulis estétek, minek szúrnátok ki magatokkal?
2021. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
41%

Nem vinném.


De amúgy nem próbálod meg a "rosszcsontokat" nevelni?

2021. aug. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
83%
Régen azt mondtam volna persze, de mióta 2.5 évesem van azt mondom nem..
2021. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
9%
22.! Mesélj még.
2021. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
42%

2 és fél éves a fiam, igaz egyedül van, de olyan eleven/rosszcsont, kitesz kettőt. Ő sem tud megülni a valagán 5 percre sem.


1 hónapja voltunk vele eskúvőn. Ahol rajta kívül volt még egy 3 éves, egy 2 éves és egy másfél éves.


A szertartás alatt a folyosóról hallgattuk a dolgokat, mivel az apja volt a tanu és mindenáron hozzá akart menni.

Ezt leszámítva úgy volt tökéletes ahogy volt. Este 11ig bulizott, majd hazajöttünk.


Nem bántam meg

2021. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!