Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két és fél éves rosszcsont...

Két és fél éves rosszcsont ikreket vinnétek magatokkal esküvőre? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Lenne aki vigyáz rájuk, ha itthon maradnak déltől, másnap reggelig. Egyikünk úgy gondolja, hogy vigyük őket amíg bírják, másikunk inkább szórakozna, és nyugodtan vacsorázna. Az evés szörnyű, 5 percet sem bírnak ülni.

2021. aug. 13. 22:01
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
90%
Igen a szülőnek tökéletes, de vajon a házaspár is így érzi-e. Megsugom rohadtul nem, de persze ezt soha nem mondjuk a vendég arcába hisz mi hívtuk meg...
2021. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
28%

Hát én továbbra sem értem, miért ekkora divat most kihagyni a gyerekeket az esküvőkből. A miénken a férjem 3 éves unokahúga volt a legcukibb. :) A végefelé kezdett fárasztó lenni, hogy teljesen rámtapadt, de az anyja kapcsolt, és elvitte mellőlem.

A másik unokahugi esküvőjén meg a fiam volt 3 év körül, a legnagyobb probléma az volt, hogy neki kellett volna vinnie a gyűrűket, de bepánikolt és elszaladt, na bumm, volt ott még más gyerek is, vitte az.

Semmi olyanra nem emlékszem, amit tönkretettek volna valaha a családban a gyerekek egy lagziban. Ha meg mégis volt valami bekiabálás, utána a menyasszony szokta a leghangosabban röhögve mesélni még 10 év múlva is.

Summa summárum, én vinném őket, ha tudom őket kezelni, és természetesen a szertartásról elvinném őket hallótávolságon kívülre, ha vergődni kezdenek.

2021. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
55%

Hát az a gyűrűs eset mondjuk elég ciki lehetett, biztos mosolygott kínosan mindenki.

Nem Jancsi bácsi unokáinak kell élveznie az esküvőt, hanem az ifjú párnak. Két rosszcsont, izgága gyerek nem való esküvőre.

2021. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék. Ne tedd már tönkre más nagy napját... Nem is értem.
2021. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nem tudnak viselkedni, akkor maradjanak otthon
2021. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
86%

Mi nemrég voltunk barátaink esküvőjén, ahol velünk szembe egy velünk egyidős pár ült egy 1,5 és egy 3 éves kisgyerekkel. A szertartáson nem volt különösebb gond, csendben voltak, de a lagziban délután 5 és éjfél között kB. 15 percet láttuk őket, amíg a már majdnem kihűlt ételből gyorsan ettek valamit, mielőtt leszedték a pincérek az asztalt, a lagzi többi részét kint töltötték az étterem kertjében a gyerekek után szaladgálva, és fennt a szobájukban. Éjfél után jöttek le egy fél órára táncolni, amikor már aludtak a gyerekek.


A gyerekek szerintem élvezték hogy új környezet, fel lehet fedezni, de szülők biztos, hogy nem. Lemaradtak mindenről.


Mi ott megfogadtuk a férjemmel, hogy 6 évesnél fiatalabb gyerekkel nem fogunk lagziba menni.

2021. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
74%
Nekunk ma volt az esküvőnk. Fiam 1,5 eves,o a szertartás alatt egyszer kezdett pici hisztibe (kb 1 percig),de utana az étteremben nem volt problema. Volt 3 eves rokon is,na o vele nem lehetett birni,nem ult meg egy pillanatra sem,nem hallgatott senkire,de szemely szerint engem o sem "zavart" 🤷‍♀️
2021. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
77%

A saját gyerekemet én sem hagytam otthon, de mi eleve olyan helyen tartottuk ami gyerekbarát és volt olyan személy megfizetve, aki foglalkozott vele amikor mi nem akartunk vagy tudtunk. Igen, jól olvastátok, nem akartunk. Ez van, lehet lepontozni, hogy aznap nem a gyerek volt az első hanem a férjem, én magam meg az esküvőnk.

Viszont mivel azt mi szervezzük, így belefért. De kitudja másnál belefér-e, igy aztán én nem vinnem őket.


Vagy akkor ha ez annyira nem megvalósítható, akkor nem mennek el.

2021. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
19%
37: Örülj neki, hogy nálatok Tökéleteséknél ilyen jó!
2021. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
37%
#39 nem tökéletesek vagyunk,csak nem fogok azert kizárni valakit,mert kisgyereke van. Es igen,nekunk jo volt,mert örültünk,hogy vegre osszehazasodtunk. Aki meg ilyen besavanyodott,mint te,az menjen be 2 tanúval es akkor talan senki nem rontja el neki 😉
2021. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!