Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két és fél éves rosszcsont...

Két és fél éves rosszcsont ikreket vinnétek magatokkal esküvőre? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Lenne aki vigyáz rájuk, ha itthon maradnak déltől, másnap reggelig. Egyikünk úgy gondolja, hogy vigyük őket amíg bírják, másikunk inkább szórakozna, és nyugodtan vacsorázna. Az evés szörnyű, 5 percet sem bírnak ülni.

2021. aug. 13. 22:01
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
30%

#37 A te véleményed nem releváns, mivel téged csak a gyerek után/miatt vettek el, így nyilván a saját kölyköt el kellett vinned az esküvőre :)

Kicsit meredek, hogy a magadfajta minősít "besavanyodottnak" másokat, de ezt betudhatjuk az irigységnek, hogy másokat nem csak kényszerből vittek oltár elé. 😉

2021. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
58%
Igen,nyilvan a gyerek miatt vettek el,nem azert,mert 10 eve egyutt vagyunk 😂 es itt nem is az en gyerekemrol volt szo,hanem a 3 eves rokonrol. De igen,ot is azert szültek,hogy engem elvegyenek 😂 istenem,imadom az ilyen embereket,akinek valószínűleg se kutyája,se macskája,de belekotni a másikba azt nagyon tud :D Es hidd el,minden vagyok,csak irigy nem az olyanokra,mint pl te ;)
2021. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%

"Nekunk ma volt az esküvőnk. Fiam 1,5 eves"

Ezek szerint 10 évig nem értél annyit, hogy feleségül vegyenek, csak miután kipottyantottál egy gyereket magadból. Tényleg nincs kutyám/macskám (egyelőre), "csak" egy férjem aki imád (ez kölcsönös), és veled ellentétben nem kellett teherbe esnem ahhoz, hogy méltóztasson elvenni, hanem megtette saját magától - ezt sem 10 év után :).

Magamat ismételve: a magadfajta frusztrációja meg rosszindulata a tömény irigységből ered 😉

2021. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
63%

43!

Te beteg vagy.....ha valaki már nem úgy éli az életét, ahogy te, vagy te jónak látod, akkor az már egy idióta...


Szanalmas vagy...


Kéozeld, a mi fiunk 11hónapos volt az esküvőnkön, aki termeszetesen része volt a nagy napunknak, vele együtt vagy 6 gyerekkel.

5 év utan és miutan kipottyantottam egy kölyköt, utana vett el...


Szerintem az evszázad bűntette. 🤦‍♀️🤦‍♀️


Szerintem ne is szülj, ilyen hozzáállással... kicsit magad lovon próbálsz ülni...

2021. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
58%
16 voltam,mikor összejöttünk,de gaz,hogy nem akkor hazasodtunk,csak 10 evvel utana 😂 kipottyantani egy gyereket? Hat remelem te sosem fogsz,ilyen stílussal. Kérd meg a draga férjed,legyen valami este,mert eleg frusztrált vagy :D Es tudod mit? Legyen igazad. Irigy vagyok,szeretnek ilyen gyökér lenni,mint te,de sajnos erre születni kell :) tovabbi szep napot 😘
2021. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

Ne magadból indulj ki, elhiszem, hogy nálatok elég ritkán "van valami az este" 😉

De ha valaha tanácsra lenne szükségem, biztos nem tőled meg a másik vesztestől fogok kérni, akik önmagukban nem értek annyit egy férfi számára sem, hogy elvegyék őket :D Ettől vagytok ilyen idegesek, frusztráltak és féltékenyek :) Töröljétek le a monitort, mert valószínűleg tiszta nyál lett a köpködésetektől.

2021. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
66%
#46, tudod, vannak olyan párok, ahol a házasság közös döntés, nem a férfi gyakorol kegyet azzal, hogy "elveszi" a nőt, hanem együtt eldöntik, hogy mikor és milyen módon akarnak összeházasodni. Ők így döntöttek, neked ehhez meg a világon semmi közöd nincs.
2021. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
50%
#46 mi ertunk annyit,hogy családot alapitsanak velunk es kozos gyerekünk legyen. Teged meg "csak" feleségül vett,hogy ne sírjon a szad. Tipikus eset,mikor kihisztizi a no az esküvőt es utana csak ennyit tud felmutatni.Mi "vesztesek" legalabb boldog családban élünk,mig te megkeseredve itt próbálod bizonygatni,neked milyen jo :D
2021. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

#47 Ha már a közös döntésről van szó; nálunk sosem volt kérdés, hogy idővel házasságot fogunk kötni, mivel már a kapcsolatunk elején érintettük a témát, és tudtuk egymásról, hogy mindketten szeretnénk esküvőt. Csak volt egy romantikus színezete is a dolognak, amikor a férjem vett nekem egy szép gyűrűt és megkérte a kezem. (Sőt, egy kedves hagyományt követve még apukámtól is megkért).

Ezzel akkora kegyet gyakorolt szerinted? Szerintem ennek - a szerelemből kötött házasságnak - kéne természetesnek lenni, nem annak, hogy hosszú évek után csak egy gyerekkel tudjuk rákényszeríteni a férfit, hogy elvegyen minket. Szerinted náluk ez a kierőszakolás "közös döntésnek" nevezhető?

Egyébként nem tudom, olvastad-e a válaszokat, de a habzó szájú vitapartnerem kötött bele valakibe ok nélkül, én csak jeleztem neki, hogy talán nem az ő fajtájától a leghitelesebb másokat minősíteni. De nem jött át az üzenet, mert azóta az én életemről próbál regényt írni (és eddig egyetlen állítása sem jött be, de hagyom, hadd próbálkozzon).


#48 Sose kellett, hogy "sírjon a szám", vagy hogy hisztizzek az esküvőért, mondtam már, hogy ne mindig magadból indulj ki :D A boldogságról meg kicsit más az elképzelésünk. Számomra az nem boldogság, hogy egy évtizedig élek valakivel, és gyerekkel kényszerítek rá egy esküvőt, és közben ennyire látványosan irigykedek nálam jobb nőkre, akiknek meddőséget meg hasonlót kívánok (megjegyzem, ez a kívánság nem jött be) :)

2021. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
52%
#49 te ugyanugy belekotottel valakibe,pedig a valasz nem neked szolt. Vegig olvastam a kommenteket,de nem lattam hogy barki meddőséget kívánt volna,ellenben te beallitod vesztesnek azokat,akik elobb gyereket vallalnak,utana házasodnak. 4 eve vagyok a párommal,van egy lányunk,esküvő csak jövőre lesz,megsem erzem azt,hogy csak azert venne el,mert "kipottyantottam" egy gyereket. Kicsit forditva ulsz a lovon :)
2021. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!