Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek hogy lányom lesz.Hogy...

Rettegek hogy lányom lesz.Hogyan valtoztassam meg a gondataim?

Figyelt kérdés

Rettegek. Nem szeretnék,sosem szerettem volna lányt. Mindenben csak a rosszat látom abban,ha lány lesz. Félek,hogy nem fogom úgy szeretni mint egy fiút.

Nyávogósnak tartom a legtöbbet.

Nem szeretek barbizni, se nem a hajával foglalkozni, én biztos nem lennék az a fajta lány aki fonogatja meg szereti fésülni a hosszú loboncot. Valahogy egy kisfiút aranyosabbnak találok:( mit tegyek hogy szeressem a lányt is ha az lesz?



2021. aug. 18. 10:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Mielőtt terhes lettél nem tudtad, hogy 50-50 a fiúra meg a lányra is? Ha komolyan feltételezed magadról, hogy nem szeretnéd csak a neme miatt neked nem kellett volna még szülnöd. Ugyanis normàlis ember gyereket akar, szülő akar lenni, abba meg beletartozhat hogy fiad születik vagy hogy lányod. Értem én hogy van mindenkinek egy elképzelése, de ilyen szinten ez kàros.
2021. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Leginkább amíg ennyi eszed van,ne vállalj gyereket. Ezt nem befolyásolhatod. Normális ember egeszséges,boldog gyermeket szeretne,nem fiút vagy lànyt. Lehet hajlik valahol az egyik nem felé,de konkrétan félsz,hogy nem szeretnéd. Te beteg vagy,ne szülj.
2021. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 30 éves,fiatal vagyok. Mindenkinek van egy olyan ,hogy jobban vágyik az egyikre mint a másikra. Nekem ez már nagyon régóta bennem van ,13 éves korom óta. Sok rosszabb tapasztalatom volt nyafogós kislányokkal. Nem hiszem hogy változni fog ha 40 leszek sem. Tudom hogy nem tudom befolyásolni,de nem is az a kérdés, hanem hogy hogyan tudnám megkedvelni , annyira mint egy fiút.
2021. aug. 18. 10:36
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

3

Még egyszer írom,ne szülj.

Amíg nem fogadod el,hogy akármilyen nemű,akkor is a várva várt gyermeked!

2021. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A másik az, hogy tudom úgysem fog engem annyira szeretni mint az apját. Mert a lányok apásak bármit is teszek
2021. aug. 18. 10:37
 6/31 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen családom csak a férjem erre még a lányom is jobban húzodjon az apjához ... legalább lenne egy fiam aki legalább engem jobban szeret
2021. aug. 18. 10:40
 7/31 A kérdező kommentje:
A férjemnek nagy családja van sok testvére..
2021. aug. 18. 10:40
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

És? Attól ugyanúgy szeretne téged mint az apját.



Amúgy én így nem lennék anyuka..

2021. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Azért a lányok apásabbak..nekem mikor volt, akkor is jobban szerettem apámat pedig nem érdemelte meg ,anyám mindig mellettem állt mégsem szerettem őt jobban pedig tényleg nem volt okom rá hogy ez így legyen
2021. aug. 18. 10:44
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
fiúnak is lehet hosszú haja, fiú is babázhat. lehet nem dömperrel akar játszani, hanem valami lányossal. akkor mi lesz?
2021. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!