Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek hogy lányom lesz.Hogy...

Rettegek hogy lányom lesz.Hogyan valtoztassam meg a gondataim?

Figyelt kérdés

Rettegek. Nem szeretnék,sosem szerettem volna lányt. Mindenben csak a rosszat látom abban,ha lány lesz. Félek,hogy nem fogom úgy szeretni mint egy fiút.

Nyávogósnak tartom a legtöbbet.

Nem szeretek barbizni, se nem a hajával foglalkozni, én biztos nem lennék az a fajta lány aki fonogatja meg szereti fésülni a hosszú loboncot. Valahogy egy kisfiút aranyosabbnak találok:( mit tegyek hogy szeressem a lányt is ha az lesz?



2021. aug. 18. 10:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus! A saját problémáidat vetíted bele egy lány gyermekbe, ezért nem szeretnéd.
2021. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Lehet magamból indulok ki hogy én is jobban szerettem apámat.


Az a baj, ha fiú lenne nem zavarna a hosszú haj, se nem hogy mivel játszana. Lehet majd ha ott az idő,szülésnél.. és meglátom, Lehet máshogy fogok gondolkodni

2021. aug. 18. 10:50
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

Én is a pszichológust javaslom.

Valami más lesz a háttérben, mint a nyávogástól való viszolygásod, de most csak ebben tudsz vagy akarsz kapaszkodni.

2021. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológushoz még ma! Még ma! Azonnal! Évekkel ezelőtt kellett volna! És nehogy addig gyereked legyen, míg össze nem rak!
2021. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%

Na bumm, en meg anyas vagyok mai napig. 25N

Nagy atlagbol vonsz le kovetkezteteseket, de egy gyerek nevelese, a szulo hozzaallasa sokkal tobbet tesz hozza a gyermek szemelyigehez, mint barmi mas. Persze, van egy alap, de arra nagyon-nagyon sokat lehet epitkezni, fejleszteni. Egy lany is lehet fius, vagany kiscsaj, nem kotelezo rozsaszinbe se burkolni mindent, mert lány. Van 2 öcsém en is inkabb legoztam meg matchboxokat tologattam, es kopaszra nyirtam az osszes babam. 😃 Ha kiderul hogy megis lany lesz, majd megbaratkozol a gondolattal, az a baj hogy csak rossz peldat lattal eddig... (szerintem a fiuk nyafibbak egyebkent)

2021. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Két kezemen nem tudom összeszámolni, mert olyan sok lány, nő ismerősöm van, aki az anyját szereti jobban, van bizalmasabb kapcsolatban...

Ha csak fiút akarsz, tényleg nem való neked a szülés. Örökbefogadás lenne 100%-os csak, de ilyen érzelmi érettséggel talán nem kellene gyereket vállalni. Tudod, nem kötelező...

2021. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha azért akarsz fiút szülni, hogy legyen aki körülrajong az már rég rossz. Egy gyerek nem erre való. Aztán majd 50évesen is veled lakna mert egy lány se lenne elég jó anyuci pici fiának soha. Szép kilátások.

Az a baj te nem látod a gyerekvállalás értelmét, tök más okból szülnèl mint kellene.

2021. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

"Nem vagyok 30 éves,fiatal vagyok."

Akkor én 29 évesen már öregnek számítok? 😔


Egyébként én is gyerekkoromtól kezdve fiút akartam, lányt egyáltalán nem. Aztán amikor kiderült, hogy a teherbeesés nem lesz egyszerű menet, akkor egy pillanat alatt elengedtem ezt a dolgot, és az volt a lényeg, hogy sikerüljön... Több, mint 3 év küzdelem, 2 lombik után most 2 kislányt várok. Nem cserélném el őket ezer fiúra sem.

2021. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

TE nevállj gyereket!

Inkább szerezz be egy haziállatot!

2021. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, én is jobban szerettem volna fiút, mert én is eléggé fiús beállítottságú vagyok. Kicsit csalódott is lettem, amikor megtudtam, hogy lányom lesz. De hamar megbarátkoztam a gondolattal, hiszen benne volt a pakliban, hogy lány lesz. Tény és való, hogy hisztis, de nem azért mert lány. Sok hisztis fiú is van, képzeld. És nem apás, hanem anyás. Szóval ezeknek a sztereotípiáknak nem kell bedőlni. Simán lehet, hogy fiad lesz, de apás és hisztis, de az is, hogy lányod, de anyás és nem hisztis. Amíg elhiszel minden hülyeséget és ennyire előítéletes vagy, inkább ne vállalj gyereket.
2021. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!