Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek hogy lányom lesz.Hogy...

Rettegek hogy lányom lesz.Hogyan valtoztassam meg a gondataim?

Figyelt kérdés

Rettegek. Nem szeretnék,sosem szerettem volna lányt. Mindenben csak a rosszat látom abban,ha lány lesz. Félek,hogy nem fogom úgy szeretni mint egy fiút.

Nyávogósnak tartom a legtöbbet.

Nem szeretek barbizni, se nem a hajával foglalkozni, én biztos nem lennék az a fajta lány aki fonogatja meg szereti fésülni a hosszú loboncot. Valahogy egy kisfiút aranyosabbnak találok:( mit tegyek hogy szeressem a lányt is ha az lesz?



2021. aug. 18. 10:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
54%
ezért kéne legalább 10-es IQ-hoz kötni, hogy valaki szapodorjon
2021. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én amúgy valamilyen szinten meg tudlak érteni.

Én félek attól, hogy fiú babám lesz.

Egész életemben úgy képzeltem el, hogy lány gyerekem lesz egyszer.

Egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy fiam legyen, még kimondani is olyan idegen.

Iszonyúan várom, hogy az orvos végre megmondja a magzatom nemét, mert ha fiú, akkor nagyon gyorsan el kell kezdenem kondícionálni az agyamat arra, hogy fiam lesz.

Végeredményben nekem mindegy, hogy mi lesz, pontosan ugyanúgy fogom szeretni ha fiú ha lány, csak egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy nem a vágyott kislányom lesz, hanem egy fiú. Egészen biztosan hatalmas csalódás lesz először, aztán szépen helyre rakom magamban a dolgot.

(Nyilvánvalóan én is pontosan tisztában vagyok vele, hogy születhet fiam is, pont ezért félek)

2021. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van fiam is,lányom is.Egyik sem igaz feltétlenül amit írsz.A lányom nem nyávogós,sőt a kisebbik fiam többet nyűglődik mint ő.Nem is apásabb mint a fiúk.Közhely,de valóban az a fontos,hogy egészséges legyen,nem az,hogy fiú,vagy lány.Ne legyél még anya,még nem vagy hozzá elég érett.
2021. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

Egy barátnőm egy hétig csak sírt, mikor kiderült, kislánya lesz. Úgy rettegett mint te.

A kislány ma 2 és fél éves, anyja szeme fénye. Nagyon szeretik egymást. Kis rosszaság, a jatszótéren lekörözi a fiúkat 😁 nem kell rózsaszín meg barbi meg ezek, csak szeretni egymást. Az mindent megold.

2021. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék a helyedben egy pszichológushoz, ahol az édesanyáddal való viszonyodról beszélgetnék néhány alkalmat. Úgy látom az nem volt felhőtlen, és automatikusan ezt feltételezed közted és a lányod között is.
2021. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Habár értem a félelmed, mert én is nagyon féltem ettől. De ugyanúgy vártam, ugyanúgy gondolkodtam lánynévben is, a rózsaszín cuccokat mondjuk alapból kizártam... Lett 2 fiam, ha lenne 3., mostmár kifejezetten örülnék egy lánynak.


Azért át kell gondolni, hogy sok fiúsabb lány is van, meg nem minden lány nyávogós. Lehet, hogy a rövid hajat fogja szeretni, lehet, hogy anyás lesz, lehet, hogy autókkal akar majd játszani.


Pszichológust javasolnék én is, ha még nem vagy terhes, előbb ezt fogadd el magadban. Hidd el, nem gáz, ha valaki felkeres a félelmével egy szakembert, kifejezetten hasznos dolog.

2021. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokat járunk játszótérre, messze több hisztis kisfiút láttunk, mint kislányt.

Nekünk két lányunk van, bár az egyik még baba, de nagyon örülünk neki, másodiknak is lányt szerettünk volna.

A nagyobbikat egyáltalán nem érdeklik a babák, a férjem szerszámosládája annál inkább. Szeret társasozni, focizni, legutóbb az apjával együtt nézték az Eb közvetítést, egyáltalán nem apás. Jó, a szoknyákat ő is szereti, meg olykor királynőnek képzeli magát, de a lányos oldal itt kb ki is merül.

Ne általánosíts, inkább fogadd meg a többiek tanácsát, és menj pszichológushoz.

2021. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Azert en javasolnek par beszelgetest egy pszicchologussal gyerekvallalas elott a te esetedben… Meg idoben erdemes ezt helyretenni, ne a gyerek jarja meg.
2021. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
56%

Én meg fiút nem akartam. De nagyon nem, soha. Fiú lett a második, a 12 hetes uh-n már mondták. Hirtelen meglepődtem, aztán valahogy egyik pillanatról a másikra elkezdtek jönni a gondolatok, hogy ez így milyen jó lesz. És már vigyorogva mentem ki, örülve, hogy fiam lesz. Most már 2,5 éves, hihetetlenül cuki gyerek, és annyira örülök, hogy nem lány :)

Amúgy van lányom is, a nagyobbik, és full anyás egészen pici korától.

2021. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, gyerekként kicsiny háborúztam, bicikliztem, fára másztam, fiúkkal bandáztam, nem babáztam. Unokaöcsém fiú, ő hisztis, kényes volt már gyereknek is, képes volt azért bőgni mert koszos lett a ruhája.


Nem a nemétől függ a viselkedése.

2021. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!