Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki megbánta hogy a...

Van aki megbánta hogy a gyerekei között kis korkülönbség (1-2 év) van ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
2 év van. Bántam kb. 3-4 évig, az elején, azt hittem, megbolondulok már. Aztán már nem, mert gyakorlatilag napi 24 órában egymással vannak, a legjobb barátok, pedig ellenkező neműek is. De mintha ikreim lennének, annyira jól elvannak együtt.
2021. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, ahogy első írja. Az első pár év embert próbáló, de utána áldás.
2021. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
1 év van köztük, én pont az elejét imádtam. Annyira bejött ez a korkülönbség, hogy ugyanígy lejátszottuk még egyszer, 3 évvel később. Most 7, 6, 3 és 2 évesek. 😊
2021. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Egyik tesóm megbánta. Kb 1 év van a gyerekek közt és még most, 12 év elteltével is folyamatosan marják egymást. Egész nap megy a hiszti, bunyó. Egyébként nagyobb tesóim között 2 év van és ők kb 20 éves korukig nyírták egymást
2021. aug. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!