Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés

A Víta név nagyon megtetszett, rövidet keresünk mert a teljes neve a kislányunknak az lesz hogy: Tamás-Scherer...Víta...



Rövid, különleges, és szép. Ti mit gondoltok? Vagy valami másik ötlet?



2021. szept. 16. 22:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

A Víta nevet szerintem mindenki Vitának ejtené, sokáig ő is

Esetleg a Zita?

2021. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
Ez borzalom. De a vezeték név se semmi. Miért kettő?
2021. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Vanda?
2021. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Párommal igy döntöttünk, hogy mindkettőnk neve legyen a vezetéknév a kicsinél. Mikor a baba nagyobb lesz, és lesz házasság felveszem a párom vezetéknevét de a sajátom is meghagyom. Mi nekünk igy tetszett, ez adott, de keresztnévnél nem tudok semmi szépet. Még ha a vezetéknevet ki is venném akkor sem jönnek be ezek a nevek.
2021. szept. 16. 23:04
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

14

Hát jol megszivatjátok szerencsétkent, értrlmetlen, hülyeség amivel csak színvi fog.

2021. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Pont tegnap írtam egy kérdésre válasznak, hogy Víta a kislányom neve:)

Szóval egyértelnű, hogy nekem tetszik. A Véda is tetszik, ez is listás volt nálunk.

2021. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem is tetszik a Víta, de itthon ugye a vita miatt furcsa, mert az meg általánosságban egy negatív szó.


Nekünk ha hosszú lenne a vezetéknevünk a Liz nevet adtuk volna. Mindkettőnknek tetszett de sajna esélytelen volt a négy betűs vezetékkel ☹️


Esetleg Lea, Ada, Mila, még ezek ugrottak be. A Menta, Málna, mint beszélő nevek nálam eleve off, kérdezd meg a férjed, ő bemutatkozna-e ezekkel a nevekkel 40 évesen az új pasija baráti körében, vagy állásinterjún, szülői értekezleten..., mert kislánynak szupercuki, de ennyi, az ember pedig többet felnőtt mint gyerek.


A vezetéknevetekkel semmi gond, szép így kötőjelesen, nem is értem aki a vezetéknevet kritizálja, mintha nagyon lehetne azon válogatni.. 🙃


Olvassátok át az MTA oldaláról letoltheto név listát, rengeteg név van, ami rövid és szép.


Nálunk nevek közül még a Fanni, Róza, Zelma, Lujza nevek játszottak anno.

2021. szept. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%
Víta helyett Véda esetleg? Szerintem a vezetéknévhez is jobban menne.
2021. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
Víta? Menta? Málna? Ez most komoly?
2021. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

Nekem tetszik a Víta. Bár szokatlan még az tény. De jobb mint egy századik Lara, Nara, Mira, Mara, Lea, Mia.

Kislanyom Villő. Ez azert ismertebb, de még sokszor hiszik h fiúnév, nem is értem.

Véda is tetszett sokáig, ha ikreink lettek volna harcoltam volna a Védáert. 😅

Zita is illene a nevetekhez. Zille?

2021. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!