Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés

A Víta név nagyon megtetszett, rövidet keresünk mert a teljes neve a kislányunknak az lesz hogy: Tamás-Scherer...Víta...



Rövid, különleges, és szép. Ti mit gondoltok? Vagy valami másik ötlet?



2021. szept. 16. 22:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom, ez az összes borzalmas...


Víta... mikor először olvastam a kérdést, úgy fogtam fel, vita van a névről 🤦‍♀️


Dupla vezetéknév?! Milyen jó lesz neki ha ferjhez megy...


Csak az én sztorim. Anyám és apám ugyan így gondolták, mind a 2 nevet vigyem tovább. Halassi-Horváth Viktória.

Caak abba nem gondoltak bele,hogy egyszer ferjhez megyek, és én apu nevét is meg szeretném tartani, aki időközben elhunyt, illetve a férjemét is felvenni... (így lehettem volna Acsainé Halassi-Horváth Viktória... extra szívás. Így fájó szívvel, de apa (és anya) nevét elengedtem... Acsai Viktória lettem.

2021. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%
Mindegyik borzalmas, amiket felsoroltál. Nem ettől lesz különleges a gyerek.
2021. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen név kerdéseknél minek lepontozni a másikat? Hálistennek h mindenkinek más tetszik más a szép, különben tényleg mindenkit ugyanúgy hívnának. Ha a felsorolt nevekkel barkit megbántottam elnézést, de nekem nem tetszenek. Ennyi.

20as

2021. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
7%
Milyen szinten kell a társadalmi elvárásokkal és a sok prolival szemben szervilisnek lenni ahhoz, hogy valaki az Adél nevet ajánlja alternatívaként?
2021. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%
Az egy dolog, hogy nekem személy szerint egyik választott nevetek sem tetszik, ha muszáj lenne, a Villőt adnám. De egy alapból hülyén hangzó vezetéknévhez akartok egy még hülyébben hangzó keresztnevet. Összességében is fura, nem hangzott jól, nem megy hozzá. Én nem erőltetném.
2021. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!