Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg mindenki szépnek...

Tényleg mindenki szépnek találja a saját babáját? A Legszebbnek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
56 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt időszaka amikor szépnek láttam és volt amikor a feje első felén egy sávban kihullott a haja, tejpattanásos volt hatalmas tokával és sárgás színű turcsi orral, na akkor reálisan kevésbé tartottam szépnek, de persze akkor is odáig voltam érte.
2021. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Amikor újszülött volt, nagyon szépnek láttam, és bár felismertem, hogy voltak nála szebb korabeli babák is, azért nekem ő volt a leggyönyörűbb. Ma visszanézem a régi képeit, és jézusom :D Kis gnómocska feje volt, meg volt egy időszaka, amikor kb gömb formája volt az egész gyereknek, mielőtt még elkezdett volna kúszni-mászni, plusz öregember frizurája volt majdnem végig (az mondjuk még most is van). Most 14 hónapos, mostanra viszont nem látok nála szebb korabeli kislányt, hiába a rövidke haja. Lehet aztán, hogy majd egy fél év múlva visszanézem a képeket róla, és ugyanúgy elborzadok, mint most, hogy mit láttam én ennyire gyönyörűnek :D
2021. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

A lányom 39+5 re született császárral. Gyönyörú volt.

Az ikrek 35 hétre jöttek, hát sok jót mondhatok, cukik, aprócskák, édesek, törékenyek voltak. De szépek NEM.

A fiam sokáig úgy nézett ki mint Megaagy. Aztán meg mint Jabba....

Szóval azért nem mondanám h mindenki elfogultan a sajátját szépnek látja

2021. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
A hormonoktól meg attól hogy a vonásai a babának hasonlóak a szüleihez vagy a csaladtagjaihoz (nem hasonlitcsak a vonásai) okozzák azt a legszebb érzetet. A természet rendje hogy gondoskodjunk az utódainkról ezért látjuk a legszebbnek, ezért olyan cukik, hogy a nehézségek mellett is legyen oka ragaszkodni a csemetéjéhez.
2021. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki nevében nem tudok nyilatkozni, csak a magunkéban: igen, mi gyönyörűnek látjuk mindkettőt.


4-essel annyiban vitáznék, hogy szerintem nem a hormonokon meg a hasonlóságon múlik. Hanem azon, hogy nap nap után látjuk, foglalkozunk vele, kötődünk egymáshoz. Bújik hozzánk, átölel. Ha meglát, mosolyogni kezd. Később pedig amikor hazaér az ember (vagy óvodába megy érte), akkor fülig érő szájjal szalad eléje. Hát ki ne szeretné és tartaná szépnek azt a babát/kisgyereket, aki mindig örül neki, ha meglátja?

2021. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyönyörűnek láttam mindig, aztan egyszer tesóm felhívta a figyelmem, hogy volt amikor úgy nézett ki mint egy kis mandragóra. Megnéztem a régebbi képeket és tényleg :D jót nevettem de azóta is a legszebb nekem
2021. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan szög 😅
2021. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy más milyennek látja a sajátját, nem tudom. De én valóban a legszebbnek és a legcukibbnak látom az enyémet.
2021. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűnek látom, a legszebbnek. Néha csak nézem, és nem értem, hogy lehet ilyen szép. Persze tokás, és elállnak kissé a fülei :D És mégis nekem a legszebb.
2021. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom olyan volt, mint Danny DeVito, a fiam, mint Jabba... Szerinted?
2021. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!