Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás albérletbe?

Gyerekvállalás albérletbe?

Figyelt kérdés

Szeretném tőletek megkérdezni, hogy ki az közületek, aki albérletben vállalta a gyermekét?


Mi jelenleg albérletben lakunk, lakásra spórolunk, de normális önerőnk csak 3-5 év múlva lesz. (Babavárót előre nem akarunk felvenni).


Én 27 éves vagyok, férjem 31.


Kort is írjatok kérlek, hogy hány évesen vállaltatok gyermeket és ha jutottatok lakáshhoz, akkor hány éves korotokra sikerült.



2021. okt. 27. 14:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Simán meg lehet élni,ha a férjed jol keres."


Ezen felröhögtem:)

2021. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves 20-as.

Én az önkormányzati lakásban elő vagyok. Nekem 1 év volt mire sikerült, de én majdnem minden lakásra pályáztam mindegyik alkalommal. Azért volt szerencsém a 4.alkalommal mert 17 lakást hirdettek meg és abból 14-re nyújtottam be pályázatot. Ne add fel! 😊

2021. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen, hogy lakásra külön lehet pályázni. A családtagok számától függ, hogy mekkorát kapunk. Az űrlapon automatikusan a három szobásat ikszelheted, ha három gyerek van. Minden évben újítani kell a pályázatot, most adtam be másodjára, nem adom fel 😊
2021. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ennyiből tényleg nehezebb a helyzeted, nekem csak 1 gyerek volt így 2 szobásokat pályáztam meg mind :)
2021. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!