Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is megbánta hogy gyereket...

Más is megbánta hogy gyereket szült?

Figyelt kérdés
sziasztok. Nyugodtan kövezzetek meg de muszaj ki írnom magamból. 11 hete szültem. A férjemmel első látásra szerelem volt. Mindig is vágytam egy babára úgy éreztem én már ki éltem magam. A férjemmel még csak másfél éve vagyunk együtt, nagyon bele ugrottunk mindenbe. Mióta meg szültem pár hete folyton az jár a fejembe hogy börtönbe zártam magam. Nem tudom azt csinálni amit szeretnék. Nincs több buli, csavargas semmi. Minden gondoltam ezen van. Viszont a kislányom nem adom semmi pénzért. Szerintem kialakult az anyai oszton vagy nem tom de még mikor a boltba megyek és ra bizom anyumra is aggódok mindig miatta. Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Elfog múlni ez a szabadság ra vágyó késztetés? 🙁 szeretném vissza kapni az életem de a gyermekemet is szeretném. 😪 24/N
2021. nov. 14. 13:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Ez normális.Kicsit beijedtél a felelősségtől ennyi

Lehet van egy kis szülés utáni depressziód is

El fog műlni

2021. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Még az a legjobv eset, ha ilyen miatt gondolod, hogy megbántad...
2021. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%
Még örökbeadhatod
2021. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagy, a mai világban viszonylag korán szültél, ha nem szülsz többet, akkor gyorsan elmegy az idő és egyre szabadabb leszel. Másfél éves a lányom, de már most sokkal több szabadságom van (férjem segít sokat), mint újszülött korában. Aztán lehet, hogy megtetszik mégis az anyaság, és több babát is szülsz.
2021. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Normális Hirtelen felelősség. Én 25 évesen szültem, pár hónapja. Nekem is idő kellett míg megszoktam a gondolatot, hogy itt már nincs szabad hétvége vagy nyugodt esti filmezés. A gyerekemet pedig mindennél jobban szeretem, ha lepasszolom akkor is csak rá gondolok, jól van e, nem éhes? Amikor kialakul a kis rendszeretek jobb lesz.
2021. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Hát pedig a kettő együtt nem megy. A régi életed soha nem fog visszatérni. Jobb beletörődni. Előbb kellett volna gondolkodni.
2021. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is voltak ilyen gondolataim. De elmúltak. Lassan 18 lesz a nagyobbik. Ha újrakezdhetném, újra vállalnám mind a kettőt. De az eső után ijesztő volt a változás az életemben.
2021. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Naponta van itt egy ilyen kérdés. Nem rosszindulatból, de légyszi nézzetek vissza pár oldalnyi kérdést és lehet kaptok rá valaszt, szóval nem kell újra megkérdezni. Én is így szoktam.

Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak, normális, ami érzel. 3 hónapja szültél, szóval új minden, de megszokod majd. Bulizni meg el lehet menni attól, hogy van gyereked. Persze nyilvan nem mimden nap, de néha egy-egy belefér, mert neked is kell a kikapcsolódás. Ha erre vágysz, akkor menj bulizni! Persze még ne most, várj amíg picit nagyobb a babád.

2021. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy őszinte írás. Ez becsülendő, viszont itt jön, hogy megszoksz vagy megszöksz. Gyerek mellett nem élhetsz ugyanúgy, viszont ha nagyobb lesz, lehet közelíteni az igényeket: pl. moderáltabb formában de újra eljárni szórakozni. Nem minden hétvégén és nem hullarészegen, hanem mondjuk pár havonta és mértékkel alkoholizálva.
2021. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

34 vagyok, a férjemmel 12 éve vagyunk együtt és 5 hónapos a kisbabánk. A legjobb dolog az életemben. Évekig vártunk rá. Az idő alatt buliztam meg utaztam eleget, de ezek csak pillanatnyi örömök voltak, mindig hiányérzetem volt. Szívesebben babáztam volna már.

Kérdező, hidd el nekem, hogy nem maradtál le semmiről! Rengeteg pár vágyik babára, és szívesen cserélne veled. Próbáld meg értékelni, hogy neked ilyen könnyen megadatott.

2021. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!