Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is megbánta hogy gyereket...

Más is megbánta hogy gyereket szült?

Figyelt kérdés
sziasztok. Nyugodtan kövezzetek meg de muszaj ki írnom magamból. 11 hete szültem. A férjemmel első látásra szerelem volt. Mindig is vágytam egy babára úgy éreztem én már ki éltem magam. A férjemmel még csak másfél éve vagyunk együtt, nagyon bele ugrottunk mindenbe. Mióta meg szültem pár hete folyton az jár a fejembe hogy börtönbe zártam magam. Nem tudom azt csinálni amit szeretnék. Nincs több buli, csavargas semmi. Minden gondoltam ezen van. Viszont a kislányom nem adom semmi pénzért. Szerintem kialakult az anyai oszton vagy nem tom de még mikor a boltba megyek és ra bizom anyumra is aggódok mindig miatta. Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Elfog múlni ez a szabadság ra vágyó késztetés? 🙁 szeretném vissza kapni az életem de a gyermekemet is szeretném. 😪 24/N
2021. nov. 14. 13:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%
Add el. Vagy dobd ki
2021. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
8%
Kit?Mit?A gyereket dobja ki vagy adja el?Szerintem nem ide akartad ezt írni legalábbis remélem
2021. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%
De, jó helyre írtam.
2021. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Normális amit érzel. Majd elmúlik a gyerek olyan 9-10 éves kora körül, bár akkor is körülötte forog az életetek.
2021. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csok? Babaváró?
2021. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!