Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik gyerekes nővel, férfival...

Akik gyerekes nővel, férfival kezdtek: nem volt rossz, hogy egy csomó minden kimarad a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Például mi?
2021. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Gyerekessel csak az elkeseredett emberek jönnek össze, nekik amúgy is sok minden kimarad. Már annak is örülnek, hogy van ki mellé odafeküdni.
2021. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Mármint? De látom más sem érti. Pedig tudnék válaszolni, mert a ferjemnek már volt 2 gyereke, amikor összejöttünk.
2021. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Kifejtenéd, MI marad ki???

Nálunk semmi ilyet nem tapasztaltunk, nem éreztem semmilyen hiányt a kapcsolatunkban.


A 2-es meg ostoba alak, aki gondolkodni nem tud, csak hülyeségeket írogatni.

2021. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Gyerekessel nem. Alap.

Tinder, badoo tele van 30-tól fölfelé a csillagos égig gyerekes nővel. Kínlódjon a gyerekkel aki megcsinálta. Én ugyan nem fogok. Nem az én gyerekem.

2021. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
A férjemnek van egy lánya, heteken belül születik meg a közös lányunk. Nem marad ki semmi a kapcsolatunkból. Sőt, én örülök neki, hogy tudom, jó apa.
2021. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát azért egy kisgyerekes nővel nem lehet csak úgy elmenni valahova, főleg ha még kicsik a gyerekek, alapos szervezést igényel. Plusz nem mehetsz csak úgy oda hozzá, mert ott vannak a gyerekek. És nem elég a párodnak megfelelni, még a gyerekeivel is meg kell találnod a közös hangot, el kell viselni az ex jelenlétét. Ha gyereket terveztek, ott is, a nőnek már nem az első gyereke lesz.
2021. nov. 14. 15:00
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Simán elmentünk/elmegyünk együtt bárhova gyerekkel is. Bulizni nem, de egyébként sem jártam. Oda megkapta hozzá, miért ne mehetnék? Nekem nem volt nagy kihívás megtalálni vele a közös hangot, meglepően könnyű volt. Az ex jelenléte sem zavar, nagyon ritkán találkoznak, főleg mióta ő is férjhez ment, a gyerekért általában a mamához kell menni. Az egyetlen, ami tényleg zavart az az, hogy mással élte át először, hogy gyereke születik. Ezt el is mondtam neki, és ő erre azt mondta, hogy minden gyerek születése egyéni, mindegy hányadik, ugyanolyan különleges. Ez nem egy gyártási folyamat, és igaza van.
2021. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Még a saját gyerek is korlátoz a szabadságodban, de azt te akartad. Egy új kapcsolatban igenis komoly akadály a "hozott" gyerek, mondhattok itt akármit. Sajnos egy bizonyos koron túl már nem nagyon találni gyerektelen férfit vagy nőt. Ahol még felnőtt a gyerek, ott még unokák is vannak....brrr...
2021. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk összesen 4 gyerekünk van a férjemmel, mégis jöttünk mentünk kettesben is sokat. Eleve a gyerekeknek van másik szülője is, illetve voltak nagyszülőknél is, a munkánk is kötetlenebb volt, míg kisebbek voltak. Szerintem több mindent csináltunk kettesben, mint az átlagos gyerekes házaspárok. Ráadásul mikor hétvégén együtt volt az összes gyerek, akkor örültek egymásnak és egész nap játszottak együtt.
2021. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!