Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik gyerekes nővel, férfival...

Akik gyerekes nővel, férfival kezdtek: nem volt rossz, hogy egy csomó minden kimarad a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
7-es kommentedből nem derül ki semmi, hogy mi maradna ki. Igen, több szervezést igényel minden randi. Ennyi.
2021. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
Csodalatos lehetett az a randi, ahova a gyereket is magaddal cihölted!
2021. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, kedves #12.😀
2021. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Számomra azért hihetetlen egy két ember gondolkodása. Rendben, te nem akarsz olyannal kapcsolatot, akinek már van gyereke. Ezt mindenki tiszteletben tartja, de ne kelljen már minden férfinak és nőnek elásnia magát mert született gyereke. Azért mert egy kapcsolat tönkrement onnantól kész vége, ez az egy esély volt, és onnantól éljenek egyedül életük végéig, mert született gyerekük?


Két gyerekem van, fiatal vagyok (28) elváltunk a férjemmel, mivel a kapcsolatunk nem élte túl az öccse halálát. Befelé fordult, és hiába voltunk ott neki, teljesen eltávodott mindenkitől. Se egyéni terápia, se párkapcsolati terápia nem segített. Elváltunk mert ez már senkinek nem volt jó. Mostantól egyedül kell lennem egy olyan dolog miatt amiről nem tehetek?

2021. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

14-es, te gondolkodsz normálisan, de a gyk-t néha eluralják a 16-25 évesek, akik nulla élettapasztalattal mindenről megfellebbezhetetlen ítéleteket mondanak.


Amúgy meg ahány elvált, gyerekes nő van, annyi elvált, gyerekes férfi is. És akinek gyereke van (akár ő neveli, akár a másik szülő) az eleve jobban megérti ezeket a helyzeteket. Te közöttük keresgélj, biztos akad köztük hozzád illő.

Aki meg gyermektelen, az meg keresgéljen a gyermektelenek között. Hasonló élethelyzetben vannak, hasonló örömeik és problémáik vannak - ők meg egymással fognak könnyebben szót érteni.

2021. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem volt gyerekem, de a ferjemnek 2is, mikor megismerkedtunk. Semmi nem maradt ki, teljesen normalis csalad vagyunk. A gyerekek anyukájával is szerencsere jo a kapcsolatom, a ferjemnek is. A gyerekek szulinapjat peldaul együtt unneplejuk es nem egyszer itt, egyszer ott. De tudom, hogy masnal sajnos nincs jó kapcsolat az ex-szel stb. Nekem szerencsem volt.
2021. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

A környezetemben van egy ilyen pár.

A barátnőm párjának az előző házasságából van két gyereke. Egy fiú 16 és egy lány 11 éves.

Már 6 éve együtt élnek.

Eddig csak kéthetente voltak az apjánál a gyerekek és addig tök jól működött a dolog de kb. 3 éve elvették az anyjától a gyerekeket a körülmények miatt és az apjához kerültek. Azóta elég gáz a helyzet.

Nem fogadnak szót az "új anyukának" nem segítenek. A kistesóval szemetek nagyon. Azóta van egy közös 2 évesük is.

Nem tudnak elmenni sehova mert nem akarnak az anyjukhoz menni és a nagyszülőkhöz sem.

A nő még szeretne egy gyereket de lekell mondania róla így is sokan lettek hirtelen.

Őt zavarja a gyerekek jelenléte de ha kell a férfi kelljen a gyerek is.

Nem tud mit csinálni. Ezt előbb átkellett volna gondolnia. Tudta, hogy vannak gyerekei és előfordulhat egy ilyen eshetőség is.

2021. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van kettő - hát az új páromnak nehéz volt azért. Egyrészt a logisztika, spontaneitás hiánya, hogy nem tehetjük, amit épp szeretnénk, nem maradhatunk estig andalogva bármi programon, legyen az kiállítás, kirándulás vagy vacsora vagy alhatunk mégis egymásnál vagy utazhatunk el csak úgy ad hoc hétvégére... másrészt, ami a nehezebb, hogy több szereplő lelki világát kell figyelembe venni. Valahol mázlim, hogy ő azért vált el, mert nem lett gyerekük és abszolút be akart vágódni, én meg azért, mert az exemnek kettő is sok volt - és így viszonylag zökkenőmentesen történt a beszoktatás, de sokkal-sokkal lassabban és óvatosabban és türelmesebbnek kellett lennünk, mintha csak ketten lettünk volna. De nem feltétlenül úgy kell ezt felfogni, hogy félig üres az a pohár :), azaz, hogy mi maradt ki és útban vannak a gyerekek, hanem egy jó próba, hogy mit bír ki a kapcsolat és mit hajlandó elfogadni a másik érted, elég felnőtt-e, hogy ne sértődjön meg a fontossági/sürgősségi sorrenden. Így aztán jártunk együtt a gyerekekkel is arányaiban bizony többször, mint ketten, focizni, biciklizni, játszótérre, kirándulni, és felnőtt drámák és akciók helyett matinés rajzfilmeket néztünk a moziban. De hál'Istennek infantilisek is vagyunk annyira mindketten, hogy ezt is tudtuk élvezni és nem azon sóhajtozni, hogy mi felnőttesebbet kellene épp csinálni.
2021. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!