Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel könnyíthetném a teherbee...

Mivel könnyíthetném a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Van 2gyermekem.

Mind a 2szer sikerült első próbálkozásra.

Most szeretnék egy harmadik kicsit. Igaz még csak 3hónapja próbálkozunk. Távolság miatt nem is sokat voltunk együtt, ezért nem is görcsölök rá. Na meg amúgysem mert azzal csak ártok és nehezítem a dolgot.


De érdekelne van e vitamin vagy bármi amivel könnyíthetem, növelhetem az esélyét.



2022. jan. 12. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az általános egészségi állapotod milyen? Alvás, súly, étkezés, sport? Ezeket érdemes normalizálni, ha vannak eltérések az ajánlottól. A terhességi vitaminok is hasznosak, de a teherbeesést nem segítik, csak ellátnak vitaminokkal, ami jó, ha megfogant.


Én is így vagyok amúgy, harmadikra próbálkozunk, de az első elsőre sikerült, a második kb. fél év alatt, most már 1.5 éve semmi. Nem voltunk minden hónapban olyan "precízek", de már a kor is rájátszhat (38 vagyok). Azért elmentünk kivizsgálásra, és minden oké, de igen, minél idősebb az ember, annál nehezebb a dolog, azt mondta a dokim.

2022. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

sajnos van rajtam felesleg. Nem is kevés.

Alvás sem a legjobb , de igyekszem.

Evésem is össze-vissza. Legtöbbször délután 2-3ig nem is birok enni.

Tudom ez mind probléma , de mindenen igyekszem válaszolni.

2022. jan. 12. 16:59
 3/13 A kérdező kommentje:
illetve én 31 vagyok párom pedig 42
2022. jan. 12. 17:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is van, megértelek. 2 gyerek és alváshiány szintén van, szóval abszolút tudom, mire gondolsz. :) Drukkolok nektek! :)
2022. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A femibionnak van direkt olyan vitaminja, ami terhesség előttre van. De lényegében ugye ez is csak vitamin, csodát tenni nem tud.
2022. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagyobb adag Q10 felfrissíti a petefészket. 500-1000 mg/nap.
2022. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Erre van valami hiteles forrásod?
2022. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántásból mert minden tiszteletem a tiéd, hogy két picit nevelsz, nekem egy is nehéz. De nem lehet, hogy a tested így jelez, hogy picit pihenned kellene? Kicsit lehet rendbe kéne tenned magad és egyből jönne. Nem is feltétlen a túlsúly hanem az alvás-étkezési probléma. Egyébként nekem én premenst szedtem, egyből összejött, de másnak meg nem, szóval nem lehet csodaszer. Kívánom, hogy minél előbb jöjjön a baba! :)
2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7, ha a Q10-re érted, Dr. Szentiványi Zoltánt idézem (Budai Meddőségi Központ): a nagy dózisú Q10-ről igazolták, hogy javítja a petefészek állapotát. Nekem pár %-ot jósoltak spontán teherbeesésre, korai petefészek kimerülésre hivatkozva, akkor már 5 éve próbálkoztunk hiába. Pár hónapnyi 1000 mg Q10/nap után jött a baba.
2022. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inofolic .Nekem mindig bevalt.
2022. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!