Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire gondterhe...

Miért vagyok ennyire gondterhelt, mióta dolgozom?

Figyelt kérdés

Két éves múlt a kislányom, azóta bölcsis, én pedig visszamentem dolgozni.

Állandóan beteg, hol én, hol az apja vagyunk otthon vele táppénzen.

Azóta egyfolytában szorongok, hogy mikor lesz újra beteg, melyikünket kezdik ki érte a munkahelyen (mert természetesen nem tolerálják túlságosan).

Mama nincs, aki vigyázzon rá.

Meddig fog tartani ez a feszült állapot?


2022. febr. 14. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk úgy 5-6 éves korig 😒 és most kezdjük a kicsivel...

Megértelek, nekem is görcsben volt a gyomrom,ha elköhögte magát éjjel...

2022. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát,ez ilyen és minél hamarabb kezded annál tovább tudsz vele szívni.Több idegen gyerek egy nagy légtérben..valaki mindig visz be valamit ami miatt szív a csoport minimum fele.:D
2022. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Én ezert adom majd csak oviba,addig meg kibekkeljük valahogy. Utána se lesz könnyű,de legalább egy évvel kevesenn
2022. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Ezt tudhattad volna!Ez van ilyenkor.Én ezért nem adom bölcsibe!
2022. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én se tudtam míg nem került a gyerek bölcsibe. Persze hsllja az ember,hogy egy kisgyerek sűrűn beteg,de mégse arra számítasz,hogy 1 hét bölcsi- 2 hét betegség - 2 hét bölcsi - 3 hét betegség....
2022. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon félek ettől én is. Hamarosan mi is megkezdjük.
2022. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Minél hamarabb kerül bölcsibe, annál hamarabb erősödik meg

Mi 1 évesen adtuk be, akkor csak félnapozott.

Másfél éves korától kezdtem home office, és mire 2 éves lett végre normálisan tudtam járni dolgozni, mert nem beteg minden második héten. Már ovis 3,5 éves, 1x voltunk itthon betegen,naná, hogy covid miatt

2022. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Az első évben havonta, sőt volt hogy kéthetente volt beteg. Utána mintha elvágták volna, most hónapok óta nem beteg, pedig tél van. Szerintem az elejét kell túlélni, utána megerősödik.
2022. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek bölcsisként nem voltak betegesek (két évesen mentek). Vagyis persze hiányoztak ilyen évi olyan 3-4x egy hetet, de abban mindenféle egyéb hadisérülések is benne voltak, mint kád szélébe harapás miatti mozgó fog, aminél megkaptuk, hogy csak püréset egyen, de azt a bölcsi nem vállalta vagy amikor elaludt a széken (vacsora közben :D), leesett és eltört a kulcscsontja... Pedig marha válogatósok. Most viszont sulisként mióta covid lett már azon aggódom, nem lesz-e évismétlés, annyit hiányoznak, sőt a nagyobbik asztmás is lett mióta elkapta nyáron és tüdőgyulladása volt belőle. Úgyhogy szerintem egyrészt durvább vírusok vannak, másrészt mondjuk egy köhögés így akár 2-3 hetet is elhúzódhat ugye... Szerencsére homeoffice-ban vagyok, de sajnos vagy sem már egyedülálló anyaként és őrület, hogy folyton "multitasking" üzemmódban kell dolgoznom és mellesleg pátyolgatni valakit, aki marhára unatkozik... vagy mellesleg dolgozni :D
2022. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bölcsi nálunk nem volt, a lányom 3 évesen kezdte az ovit. Az első évben 1 hetet járt, 2-t nem, egészen tavaszig. Nekem annyira nem volt gond, mert home officeban vagyok ev., tehát meg tudom oldani az ilyeneket, de hogy őszinte legyek, nekem se öröm, hogy sakkoznom kell a melóval. A kisfiam most kezdett 1 hónapja, 3 éves szintén. Na, ő még nem volt beteg, nagyon ellenálló, a nővére volt közben mellette náthás, nem kapta el, decemberben rajta kívül mindenki volt covidos, ő vagy nem kapta el, vagy tünete nem volt. Mondjuk ez valószínű attól van, hogy élete első 1 évében minden rohadt ovis nyavalyán átesett, mert a nagy hazahordta neki. Kitartás, ha szerencséd van, 1-2 év alatt megerősödik.
2022. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!