Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segit nektek a párotok a...

Segit nektek a párotok a gyerekkel kapcsolatban akármiben?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a pici?Miben és mennyit segit?Szerintetek ezt el kell várni egy apától vagy nem?
2010. szept. 11. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte semmit sem segít. Szereti a picit, de az a felfogása hogy a gyereknevelés és minden ezekkel kapcsolatos teendő, a nőé, az anyáé. Na meg persze a házimunka is.... Ő dolgozik és ennyi, minden más rám marad. Még az esti fürdetést, vagy alkalmankénti etetést és közös játékot is inkább plusz feladatnak tehernek érzi mint sem a gyermekével töltött értékes időnek :( Csalódtam benne :(
2010. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
na igen, elég gáz, ha csak megcsinálni tudja, foglalkozni vele nem. Természetesen el kell várni tőle, amennyiben otthon van, és nem értetek dolgozik. Van olyan apa is, aki csak bizonyos dolgokat hajlandó megcsinálni, de azt szívesen: pl. fürdet, de kakis pelust nem cserél. Az én párom rengeteget dolgozik, van, hogy egész nap csak alvás közben látja a fiunkat, de ha ráér, szeret vele lenni. Nem füröszt, de mindíg asszisztál közben, etet, altat, öltöztet. Ha kell, kiviszi sétálni, ha nyűgös vagyok, kiveszi a kezemből. Ha a fene fenét eszik is, minden szombaton babaúszni megyünk, amikor ő van vele a vízben, ő foglalkozik vele, és már vasárnap alg várja, hogy mikor megyünk megint.
2010. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

talán túl sokat is...megpróbál mindent helyettem megcsinálni, ami miatt kezdem kicsit feleslegesnek érezni magam:( tudom, hogy kedvességböl csinálja, szóltam neki, hogy hahó az én gyermekem is, és szerencsére nem vagyok mozgássérült, hogy ne tudjam ellátni a kicsit. Elnézést kért, most úgy rendben minden, kíváncsi vagyok így marad-e.

Higyjétek el ez a véglet sem jó, mert olyan érzést csinál, hogy hát basszus úgyis mindent el tud intézni a gyerek körül, akkor én minek vagyok itt? Megszültem és kész?

Arany középút, erre törekszünk most. De jól jön néha hogy segít, és hogy mindezt szívesen, nem kell ráeröltetni.

22/L

2010. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!