Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A környezetetekben az olyan...

A környezetetekben az olyan gyerekek, akik kifejezetten koran vagy kèsőn kezdtek valamit (mozgasok, szobatisztasàg, beszed, rajz, egyebek), azok mikor kezdtèk?

Figyelt kérdés

Az èn gyerekem nagyon sok mindenben a vègletek embere volt. Kìvàncsi vagyok milyen extrèm korai/késői kezdők vannak mèg.

Majd kommentben leìrom ő mikor mit kezdett, de kifejezetten màsokra is kivancsi vagyok, nem arra, hogy azt vesèzzèk az èn gyerekem mikor kezdte.


2022. márc. 3. 17:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
72%

A kisfiam szerintem viszonylag gyors. 3 hónaposan már hasra fordult, 7 hónaposan szabályosan mászott, 10 hónaposan bútor mellett, 11 hónaposan önállóan járt. Beszélni is korán kezdett, 2 éves 3 hónapos körül volt amikor már elég szépen beszélt, fogalmazott, előtte meg folyamatosan jöttek a szavak, aztán rövidebb mondatok. Viszont szobatisztaságban le volt maradva. Pisiről már 2-2,5 évesen le tudott volna szokni, de a kakival nagyon sok bajunk volt (félt töle, visszatartotta, stb) ugyhogy végül 3,5 évesen lett teljesen szobatiszta.

Egyébként azóta is nagyon okos gyermek, oviban is sokszor megjegyzik. (4,5 éves, februárban lesz 5.) :)

2023. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!