Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek felnevelése az kb...

Egy gyerek felnevelése az kb mennyi pénz? Mondjuk 5 éves periódusokra leosztva 20 éves koráig?

Figyelt kérdés
Optimális költségek oktatás, egészség, mindennapok.

2022. márc. 12. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10es

Pontosan ezért írtam az utolsó mondatot

Mindenki pénztárcája bőségétől és legjobb belátása szerint vásárol☺

Nekünk sincs sokba a gyerek, bár még csak 14hónapos

2022. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Vannak dolgok az életben, amit nem lehet, de nem is érdemes forintosítani. A gyerek tipikus példa erre. Vagy akarsz gyereket, és akkor nem nézed a ráfordítást, vagy nem akarsz., és akkor minden lemondás nagynak látszik.
2022. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemistaként elég jól lehetett forintosítani, mert nem laktam otthon. Akkor átlagosan havonta 70.000 Ft-ot költöttek rám a szüleim mindennel együtt (2017-ben végeztem, kollégiumban laktam, csak 2 hetente jártam haza, állami támogatott voltam, ebben az összegben benne van pár költségesebb eszköz is, ami szakokon nem kell).


Szerintem egy egyetemista a legdrágább, ha nem lakik otthon. Attól hogy kollégista a szülőknek az otthoni rezsi nem lesz kevesebb, az eggyel kevesebb bedugott laptop vagy a napi 1 zuhanyzás mínusz nem olyan ami meglátszana a rezsin.


Egy kisbaba elsőre nagy kiadás, utána ha egészséges akkor onnantól folyamatosan lesz egyre drágább addig amíg ki nem repül.

2022. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!