Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 21 évesen még nem volt...

Ha 21 évesen még nem volt párom soha, akkor ne is álmodjak róla, hogy a közeljövőben anya leszek?

Figyelt kérdés

Ha még nem volt senkim, akkor esélytelen, hogy anya legyek? Nincs kilátásban semmilyen pasi jelenleg....

És nem 1-2 hónapos kapcsolatba akarok majd gyereket vállalni.

Vannak itt olyanok akiknek sokáig nem volt párja és már édesanyák? Nyugtassatok meg, mert állandóan ezen filózok, hogy sosem leszek anyuka, mert sosem lesz párom.


2022. márc. 27. 03:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen találkoztam a férjemmel. Most vagyok 29 és most várjuk az első gyerekünket. Ez a 9 év is olyan kevésnek tűnik nekem, nagyon gyorsan elszaladt.

Szerintem 21 évesen még bőven ráérsz. Babához elég egy alkalom is, de jó apát és férjet találni sokkal nehezebb annál, de nem lehetetlen.

Ne pánikolj, nem vagy elkésve.

2022. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem először nőjj fel. Nagyon gyerekesen gondolkodsz. Jó lenne ha a férfiakat nem spermadonornak néznéd mert jelenkeg nagyon úgy tunik.
2022. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

22 évesen volt az első kapcsolatom ami 3 évig tartott. Előtte nem volt semmi max buliban csókolózás. Igazából nem is nagyon érdekelt a pasizás. Meg elég fiús is vagyok, még a barátaim is csak fiúk. Aztán 28 évesen összejöttünk a legjobb barátommal aki azóta a férjem és a második babánkat várjuk. Soha nem gondoltam, hogy az én parametereimmel bárki is szóba állna velem. Mondjuk én emiatt nem is görcsöltem rá a témára, hogy jujj most akkor soha nem lesz gyerekem, meg férjem mert kimaradt a végtelen pasizás.

Egyébként meg a társkereső nem rossz ötlet. Két barátom is onna jött össze a feleségével akik nagyon cukik és jól össze illenek.

2022. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

13 ki mondta, hogy annak nézem Őket?

Időben szeretném megtalálni az igazit és babát vállalni. Nem egy spermadonor kell, mert azt most is keríthetnék.

2022. márc. 27. 08:42
 15/31 anonim ***** válasza:

25 évesen volt az első kapcsolatom, addig csak randizgattam pasikkal, nem találtam olyat, akivel szívesen "kezdenék valamit". Már házasok vagyunk, és most 30 évesen jön az első gyerek.

21 évesen még úgy voltam vele, hogyha nem találok hozzám illőt, akkor egyedül is boldog leszek, más céljaim lesznek az életben. Sőt, alapvetően nem álmodoztam se férjről se gyerekről, ez csak a párom után változott meg.

Van még időd, de tényleg kell hozzá azért az is, hogy nyitott legyél, és ne állj a saját boldogságod útjába (pl ne görcsölj rá erre, de azért keresd a lehetőségeket).

2022. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Randizgatások, flörtölés, szex (erre nem vagyok büszke), nekem is volt, de már lassan szeretném megtalálni az igazit, mert már van végzettségem, elkezdtem dolgozni, csak egy társ és pár év múlva gyerek hiányzik.

Azért bizonytalanodtam el, mert mindenhol olyanokat olvasok, hogy 18-20 évesen megismerik a párjukat és 10+ éveket várnak a babára. Nekem meg még nincs senki sem a láthatáron.

2022. márc. 27. 08:49
 17/31 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében inkább a 3-5 év jellemző. A 10+ éveket nagyon gyakran pont az ú.m.túl fiatal életkorban, vagy simán a fiatalon összejöttek várják ki, mert még egyetem, mert még otthon laknak, mert még nincs fix munkahely, mert még más a prioritás olyan fiatalon (bulizás, társaság, utazás stb - amivel amúgy nincs is gond) stb. Persze ez nem mindenkire érvényes ugyanúgy. Ne érezz kényszert, hogy határidők közé szorítsd ezzel magad, mert az nem fog sokat segíteni a plusz stresszen kívül a helyzeten.
2022. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
24 éves voltam az első komoly kapcsolatom kezdetekor. 2 év múlva hozzámentem, és nem sokkal a 28. szülinapom után megszületett az első gyermekünk, rá 4 évre a második. Szerdán leszünk 9 éve házasok.
2022. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nekem 19 évesen volt először baratom, vele voltam együtt először. 24 evesen szetmentunk, utána szexeltem össze vissza, majd 27 evesen találkoztam újra egy volt általános iskolai osztálytarsammal, 1 hónap mulva osszekoltoztunk, 29 évesen pedig megszuletett az első gyerekunk. Most 34 vagyok, tavaly pedig a második gyerekunk. Úgyhogy ne add fel.
2022. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
16%

Nem mondtad,hogy annak nézed őket, hanem teljesen úgy viselkedsz.

Az "igazi" meg nem olyan,hogy kikényszerítheted a sorstól, vagy lesz, vagy nem. Vagy lesz valaki szülsz és elválsz.

Ezert mondom hogy gyerekes vagy,mert az egész életed tervszerűen akarod felépíteni,de ez nem ilyen egyszerű.

2022. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!