Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez már nem nagy egy 13 éves?

Ehhez már nem nagy egy 13 éves?

Figyelt kérdés

A 13 éves húgom (féltestvérem) ezt kapta a nagyanyjától a 13. születésnapjára:


[link]


Mit gondoltok erről?


Nyílván megbecsüli, én annyira nem ismerem a nagyanyját, de amikor nagyritkán beszélünk pár szót, szerintem nagyon kedves, meg aranyos.


Nem bántani akarom, csak kíváncsi vagyok arra, hogy mások mit gondolnak ilyen ajándékról 13 évesnek.



2022. ápr. 22. 09:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
13 évesen én még barbiztam, ettől függetlenül jobban örültem volna más ajándéknak.
2022. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostohahúgom kapott anno pont 13 évesen Barbiet a nagymamájától, szegényt halálra szekáltam vele. (egyidősek vagyunk)

Egyikőnk sem játszott már babákkal, ő sem értette miért kapta, de feltette a polcra, mert a szeretett nagyitól volt.

És ennek már 16 éve. Anyukám még babázott 14 évesen, mi már 11 évesen sem igazán, azóta meg fogalmam sincs hol húzódik ez a határ, de szerintem egyre inkább csökken. Mama még a saját gyerekkorával gondolkodik szerintem.

2022. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Csodálom, hogy még senki nem írta ide, hogy manapság egy 13éves lánynak már vibrátort szoktak venni. :-DDD


Viccvót, de sajnos tényleg ritka a babázós tizenéves....

2022. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 12 éves, de még ez szerintem tetszene neki, míg az osztalytarsa már sminkel, meg a tiktokon teszi magát. Minden gyerek más, a mai csajok meg hamarabb elhagyjak a babázást.
2022. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én se bántani akarlak, de mit számít, hogy MÁSOK mit gondolnak erről az ajándékról?

Olvastad itt is: van, aki még barbizott ennyi idősen, mások már rég nem.

Van arról információd, hogy a nagymama mennyire ismeri az unokáját? Hogy esetleg pontosan tudja, hogy az a lány még barbizik és örült ennek az ajándéknak? Visszahallottál valamit arról, hogy a lánynak nem tetszett az ajándék?

Ha nem, akkor az egész merő képzelgés. Teljesen érdektelen, hogy az 1-14. válaszolóknak mennyire tetszett volna. Az számít, hogy annak a konkrét lánynak tetszett-e.

Én 24 évesen egy orvosi vizsgálat után egy plüsst választhattam ajándékba. A plüss a mai napig megvan, nagy becsben volt mindig tartva, a gyerekeim is szívesen játszanak vele. Rossz ajándék volt a klinika részéről akkor ez? Nem, nagyon is jó ajándék volt.

2022. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%

"Férjem járt ugyanígy, kapott 14 évesen egy plüsst a nagyszülőktől. Ő akkor már csajozott, csakhogy értsük, mennyire nagy már egy 13 éves is egy ilyesmihez. "


Csak szólok, hogy felnőttek is szoktak egymásnak pluszt ajándékozni.

2022. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy való e neki vagy sem, ha örül neki?
2022. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 évesen játszottam még de nem Barbie babával, igazából nincs ezzel semmi baj ha neki ez tetszik és ezzel szeret játszani. Ennyi idősen nem baj ha néha játszik még
2022. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hová lett a kérdező?

Azt nem árulta el, hogy a kislány mit szólt az ajándékhoz!

2022. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A húgommal, aki 25 éves, nemrég voltunk játékboltban. Csak úgy, körbenéztünk. Nekünk nem voltak menő játékaink, barbi is csak 1-2, szóval megnéztük mi a mai kínálat. Meglátott egy barbit hintóval, valami goth hercegnő fekete lóval, szóval nagyon menőn nézett ki. Azt mondta, 25 évesen, hogy az neki kell. Nyilván nem játszani, csak kitenni a polcra, mert annyira jól néz ki, pedig sose volt nagy barbis. Esküszöm ha nem került volna 16 ezerbe akciósan, megvettem volna neki szülinapjára :D

[link]

2022. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!