Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Besegít a férjetek, párotok a...

Besegít a férjetek, párotok a még pici gyerkőcnek az Anyák napi köszöntésben?

Figyelt kérdés
Ez az első Anyják napjánk. Igazából remélem, hogy felköszönt.

2022. máj. 1. 09:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Istenem.. Ennyi EQ mentes "nőt"..

Ti amúgy nem kedveskedtek senkivel? Gesztus szintjén sem?

Én nem lennék rá büszke, hogy olyan férfivel vallaltam gyereket, akiben ennyire nincs a kedveskedes, öröm szerzés érzete..

Mennyire kedves dolog az hogy a baba nevében ő vesz egy virágot, mert TE VAGY A GYERMEKE ANYJA.

1 évesen már a gyerek is örül ha örömet szerez, két évesen már nagyjából érti is és igy készül majd oviban is.

Van egy férfi példaképe, ne az óvónőktől várjunk már mindent..

Hogy lehettek ilyen nemtorodom, kit érdekel, ugy sincs értelme, úgyse érti típusú emberek?? Csodálkozunk, hogy a gyerekek erdektelenek...

2022. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
11# mindjárt hányok ettől a sok rózsaszín fröcsögèstől 🤣🤣🤣
2022. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az én férjemnek nem kell anyák napja hogy kedveskedjen számomra és minden nap elmondja, mennyire hálás értem/értünk :D vannak ilyen kapcsolatok is :)
2022. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

#11-esnek tök igaza van.

Aki erre azt írja,hogy rózsaszín,az nagyon ridegtartáson lehet. Ez nem rózsaszín,hanem ez lenne a normális.

Persze manapság "divat",hogy utálni kell minden ünnepet.

2022. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Én is egyetértek a 11-essel, szerintem a hagyományok és családi kis szokások fontosak. Nem arról van szó, hogy enélkül megáll az élet, de vannak olyan dolgaink, amikkel kifejezzük a szeretetet és /vagy tiszteletet a másik iránt. Ettől is részesei vagyunk egy családnak, nemcsak esz minket a fene egy közös ingatlanban.


Nálunk férjem kivitte a kertbe a fiamat (8 hónapos :D) megvárta, míg letép egy pitypangot magától, és úgy hozta be, hogy ezt ő szedte nekem. Nyilván tudom, hogy nem nekem szedte, hogy próbálta megenni, és a pitypang a kerttől a szobáig rendesen összetrancsírozódott a markában, de férjem mindig vitt egy szál virágot anyukájának, így ő fontosnak látta ezt tovább vinni. Szerintem ez nagyon cuki gesztus volt tőle. Jövőre majd talán másképp lesz, idén szerintem ez is aranyos volt.

2022. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Se nőnapra, se anyák napjára nem tartok igényt ilyesmire :D az év 365 napjában olyan férjem van és a gyerekemnek olyan apja, hogy ÉRZEM és TUDOM, hogy megbecsül, a háztartást, gyerekezést 50-50%-ban osztjuk meg. Én se ünneplem őt külön ezért :D
2022. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
15, ez tényleg cuki :) de nem mindenki ilyen spontán, hanem sokszor erőltetett... :/
2022. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

most hogy végignézem az instát, facebookot megincsak látszik, hogy az óriási meghitt pillanatban azert mindenki lőtt egy fotót ahogy a gyerek+apa átadja a rohadtnagy virágcsokrot pózba , hogy lássa ám mindenki hogy az ő férje tud venni virágot 😂


hát nem tudom, én nem vágyom erre

2022. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha a család nem mutat példát, akkor később sem fogja magától tudni ezeket. Ha pl nem ünnepeljük a szülinapot, karácsonyt, mert még kicsi, akkor nem tanulja meg, hogy ezek szép és jó dolgok, nem tanulja meg, hogy az ő családjában ez hogy szokás. Szerintetek ki kell várni, hogy iskolás legyen, magától tudja hogy anyák napja van, tudja hogy ajándékozni szoktak ilyenkor (virág, rajz, vers, bármi) és ez jöjjön szívből? Ez csak akkor fog menni, ha apa igenis elviszi kicsi korától fogva, megveszi/leszedi azt a szál virágot és együtt elmondják a köszöntést. Példamutatással, mint ahogy minden mást is így tanul meg egy kisgyerek.
2022. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#10. vagyok. Én is a “nyálas” vonalat képviselem, de nem kötelezhetem a férjemet arra, hogy lelkesen készüljön, ha őt hidegen hagyja. Én olyan példát mutatok a gyerekeknek, hogy szeressenek készülni, ajándékozni, ünnepelni. Még a cicáink szülinapján is sütit sütünk és ajándékot veszünk. 😄
2022. máj. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!