Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor kiderült, hogy a...

Amikor kiderült, hogy a második gyereked is ugyanolyan nemű mint az első, mit szóltál hozzá?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akiknél így történt. :)
2022. máj. 2. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
örültem annak, hogy ő is egészséges ☺️✌️
2022. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Figyeltem annyit biológia órán, hogy tudjam, ez benne van a pakliban, szóval nem volt nagy meglepetés.
2022. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
3 lányunk van. Örülünk, hogy egyáltalán élnek és egészségesek.
2022. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Örültem nagyon, ugyanis csak fiúkat akartam
2022. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy ugyanolyan nemű? Majd ő eldönti hogy milyen nemű!
2022. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Mi szóltam volna ? Ugyanúgy örültem neki is. A környezetemben nem egy nő elvetélt, egyikük szülés előtt egy héttel. Nekik mindegy lett volna a baba neme, mégsem adatott meg. A pofám leszakad milyen emberek vannak. Örüljetek, ha egyáltalán a világra jön egészségesen. Még manapság sem garantált, hogy ki tudják hordani a nők a babát, főleg a magyar egészségügyben.
2022. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

"Mi szóltam volna ? Ugyanúgy örültem neki is"


Az, hogy valakiben van egy kis szomorúság, mert nem élheti meg, hogy legyen egy bizonyos nemű gyermeke, nem azt jelenti, hogy nem örül neki.

2022. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy rólunk van szó... másrészt megértem őket, mi értelme ezzel kapcsolatban is hasonlítgatni? Mindenkinek más az útja és a saját problémájával/boldogságával foglalkozik, nem a másikéval és nem aszerint alakítja a gondolatait, hogy más ember mit élt meg. Ennyi erővel neked legyen akkor legalább 10 gyereked mert másnak egy sem lehet... De minimum, hogy saját érzéseid se legyenek, hanem ahhoz akalítsd őket, és aszerint érezz, ahogy más is érez.
2022. máj. 2. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Én egy picit örültem volna, mert egy részem titkon remélte, hogy másodszorra is kisfiú lesz 😅 Elég fiús voltam egész életemben, kicsit még most is észre lehet ezt venni, jobban kijövök a fiúkkal, férfiakkal (munkában is pl). De persze most már nem adnám a lányomat egy fiúért sem.
2022. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
4 lányunk van, mind a 4x lányt akartunk. Nyilván nem lett volna baj, ha fiú lesz valamelyik, de minden alkalommal ebben reménykedtünk. Csajos család vagyunk. 😊
2022. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!