Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a leendő szülőkről akik csalódnak mikor kiderül, mi a baba neme, mert pl kisfiú lesz, de ők nem tudtak mást elképzelni, mint hogy kislány lesz?

Figyelt kérdés

A jósnő is megjósolta (és ők nagyon hisznek az ilyenekben), első körben az orvos is kislányt mondott, a genetikain mégis az derült ki, hogy kisfiú lesz. 1 nap kellett mire átállították az agyukat.


Nem mindegy, mi a neme? Tudom, hogy közhely, de szerintem csak az a fontos hogy egészséges legyen.



2022. máj. 5. 04:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Ismertem ilyet, bevállalták a negyediket, mert három fiú után, bebeszélte magának, hogy a negyedik csakis kislány lehet. Sírva ment ki az uh-ról, mikor kiderült, hogy ismét fia születik majd. Hetekig hajtogatta, hogy milyen csalódott, hogy kiakadt stb.

Nekem is az egészség volt az első szempont, a legfontosabb, a baba nemét meg sem kérdeztem, születéskor derült ki. Szóval igazad van kérdező.

2022. máj. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha kicsit is konkretabb elkepzelesed van az eletrol, miert ne lehetne h van elkepzelesed arrol h majd fiaid/lanyaid/vegyesen lesznek es amikor nem ugy lesz ahogy elkepzelted, csalodott leszel es kell ido mig elfogadd. Emberek vagyunk. Azert mert neked ez konnyen megy, nem biztos h masnak is ilyen konnyen.

Ha anyad fiusan/lanyosan nevelt, miert nem lehet h te annyira fius v lanyos vagy h a fejedben nehezseget okoz elkepzelni milyen lehet egy mas gyereket nevelni. Az elet folyamatosan tanit, elfogadast is, gyerek nemet, maskepp gondolkozast, esendoseget.

2022. máj. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azzal semmi baj sincs ha elsőre kicsit csalódott lesz valaki. Van aki tényleg úgy indul el hogy mindegy mi lesz, meg van aki úgy azért mégis megvan mire vágyik. Emberek vagyunk, vannak vágyaink aztán vagy bejönnek vagy nem. Nekünk pl annyi veszteség után, amennyit megtapasztaltunk az volt a legfontosabb, hogy velünk maradjon.

De én nem ítélem el azokat sem, akik mondom egy kicsit csalódnak, és ahogy írod kell nekik egy nap hogy átálljanak. 1 nap semmi… vannak itt néha olyan sztorik. Tegyük azt 1 nap vagy 1 hét amíg megemésztik és utána ugyanúgy várják az új jövevényt. Ott van már probléma, hogy ennyi idő se legés, sőt ez a csalódottság gyűlöletbe és tombolásba megy át, na azokról a leendő szülőkről van véleményem…

2022. máj. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Addig nincs baj, amíg vágy szintjén kezeli. Egy két nap alatt meg már nem zavarja.

Abban az esetben van baj, ha ezt nme tudja elengedni. De ilyen is van. Én igyekszem nem ítélkezni, bár tény, hogy vannak annál nagyobb gondok is az életben, mint, hogy abból csináljunk gondot, hogy milyen nemű lesz a baba.

2022. máj. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem rázott meg ennyire a dolog. Tény és való hogy kislány volt a fejemben, hogy miért? Több nekik a cuki ruha, a fiús cuccok nekem idegenek voltak, sosem volt a, kornyezetemben, rokonsagomban fiú gyerek. Superman, pókember, jedi kard, traktor, idegennek tűnt nekem. 20 éves koromban volt egy abortuszom, sosem derült ki a neme ugye, de érzem hogy fiú lett volna. 4 hete szültem, első baba. Fiú. Először lányt mondtak, ra is írtam a valasztott nevét a kis czeizel intezetes mappara, erre 2 nap múlva hívtak a prena eredményevel, fiú 😂 Először rém fura volt de ma már azt mondom, nem is bánom, imádom a kisfiam, csupa móka az élet, még azt sem bánom ha arcon pisil, még mindig sokszor elfelejtem pelus cserenel hogy neki ott van a lába között valami😂🥰
2022. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jo hülyén irtam le bocsánat, látszik hogy épp gyereket altatok😂 szóval természetesen nem csak amiatt szerettem volna kislányt mert nekik több a cuki ruha😂
2022. máj. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Mindenki elkepzeli, milyen lesz majd a gyereke.
2022. máj. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
neked nem mindegy, hogy más hogy érez vagy mit gondol? 😂
2022. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Megértem őket.
2022. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
1- 2 nap alatt átállni tök normális, semmi baja annak a párnak. Te unatkozol az életedben, hogy mások dolgain pörögsz
2022. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!