Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberekről, akik azért nem vállalnak gyereket, mert nem akarják a kényelmet és a gondtalan életet feladni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 21:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem!
2022. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a döntéssel nem ártanak senkinek, ellenben egy felelőtlenül bevállalt gyerekkel nagyon sok mindenkinek. Mi itt a probléma?
2022. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%

Az ő dolguk. Semmi közöm hozzá, bár hogy őszinte legyek, teljesen megértem, mert én sem akarok gyereket soha.

Főleg azért mert számomra egyszerűen teher lenne és kész. Én úgy szeretem az életem ahogy van. Nyugodtan, kényelmesen, azt csinálok amit akarok, addig alszom ameddig akarok, arra költöm a pénzem amire akarom, nem vagyok lekötve, nem kell folyton aggódnom, stresszelnem a gyerek miatt, igazodni hozzá. Nyugodt, boldog életünk van együtt a férjemmel szerelemben, a kiskutyánkkal, szeretem a munkámat is, és szeretném ha mindenre annyi időm lenne amennyit szánni akarok rá. Ez gyerek mellett abszolut lehetetlen lenne.

Én nem akarok olyan életet amit egy gyerek mellett élnem kellene.

Nekem azzal sincs alapvetően bajom ha valaki szeretne gyereket, nem is érdekel, soha nem kérdeztem meg senkitől, az ő dolga, felőlem annyit csinál amennyit akar, addig nem zavar alapvetően, amíg nem ugat bele abba, hogy én nem akarok,( voltak már akiknek nem tetszett és elkezdtek ítélkezni emiatt), illetve amíg a gyereke nem zavarja meg az én nyugalmamat.

Pl a szomszéd unokáinak nonstop üvöltözve rohangálása a kertben egész nap, a nyáriszünetben. Azokban az órákban sajnos kint a kertben nem lehet megmaradni mert áthallatszik. Na az pl zavar, de ez van. Az anyjuk meg szarik rájuk szólni szokás szerint, de hálisten csak 1-2 hetet vannak itt. Kibírható.

2022. máj. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%

Saját döntése. Nem vagyunk egyformák. Neki a kényelem meg a sokáig alvás a fontos, nekem meg a gyerek.

Semmi gond. Addig alig nem jön ide RENDSZERESEN osztani az észt, hogy az ő élete milyen frankó, szemben az enyémmel, meg a gyerekemet nem nevezi parazitának, stb.

2022. máj. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%
Magánügye
2022. máj. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
35%
13, És csak azért jöttél akkor a gyermekvállalás nevelés fórumba, hogy szid hadd a szomszéd neveletlen unokáját?
2022. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
32%
A gyereknek az a dolga hogy a kertben rohangáljon. És ezt általában nem teljes csendben teszik.
2022. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
88%

Unalmas már 2 napobta boncolgatni a tudatos gyermekteleneket, a gyermekvállalás témában.

Nincs véleményem, az ő élete, mi jogom van megmondani bárkinek is, hogy már pedig kötelező szülnie vagy gyermeket gyártania valakinek? Semmi.

Az ő élete, és sokkal többre tartom mikor valaki képes belátni - teljesen független milyen okból kifolyólag.- hogy már pedig ő nem akar gyereket, mintsem társadalmi/család nyomásra bevállaljon és megbánja.

2022. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy az az ő dolga. Nincs semmi közöm hozzá, mint ahogy másnak sincs ahhoz, hogy én miért vállaltam gyereket.
2022. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%
Az a véleményem, hogy az ő dolga, semmi közöm hozzá
2022. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!