Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanátok így a babát?

Megtartanátok így a babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem magam az miatt ami történt. Szóval van egy rokonom és az ő exével akivel közel 1 éve nincsenek már együtt szexkapcsolatba kerültünk természetesen titokban.

A srác már többször említette, hogy én alkalmas lennék anyának, tőlem szeretne gyereket, szeretne már gyereket, stb. - persze hogy lehet ezt komolyan venni ilyen körülmények között?!

Viszont mivel mi nem rendes kapcsolatban vagyunk ezért ez fel sem merült bennem, hogy megvalósulhatna akár…

Együtt voltunk és elszakadt az óvszer, ő is látta nyilván de lazán kezelte. Viszont teltek a napok és nem jött meg. Csináltam 2 tesztet. Pozitív…

Nem tudom mit tegyek. Tudom hogy “megérdemlem” de eszméletlenül kétségbe vagyok esve.

Hiába mondta, hogy akar gyereket nem tudom mi lesz most. Azért sem rendes kapcsolatban akarok vele lenni mert elég csajozós, szerintem az ilyen ember nem változik.

Nem tudom hogyan mondjam el neki de nagyon kétségbe vagyok esve.

Nekem még egy évem vissza van az iskolából ezért nincs is olyan sok pénzem, ő rendesen dolgozik. Igazság szerint én nagyon vágynék már egy gyerekre mert imádom őket de nem ilyen körülmények között képzeltem el a gyermekvállalást.

Hogyan tovább? Hogy mondjam el neki? Mit tegyek ha esetleg még örül is neki?

Légyszi ne ítéljetek el



2022. máj. 10. 11:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Lehet hogy nem is véletlen volt
2022. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy látod, mi lesz a baba sorsa?
2022. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
31%
Persze az ilyeneknek összejön..aki meg szeretné azoknak évek.., vagy talàn soha. Igazságtalan az élet
2022. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!