Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok ez esetben a babát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok ez esetben a babát?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tervezett, védekezés mellett fogant. 3 éve leszünk együtt, 33 vagyok a párom 31 éves férfi. Élettársi kapcsolatban élünk. 8éve védekezem így, eddig sosem volt gond ,bármi ,most meg beütött a dolog úgy néz ki.

Egy az, hogy nem volt tervezett nem szerettük volna. Másik, ha még is megtartjuk anyagilag nagyon rossz helyzetbe kerülnénk. Fizetjük a hitelt a házra, az egyik fizuból a másikból élünk kb. De akkor az enyém kiesne, maradna a gyes, ami minimális összeg. Nemtudom mitévő legyek így.


2022. márc. 30. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én nem akarok gyereket.
2022. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Én sem akartam, ezért védekezem 8 éve. De a sors meg másképp akarta :S
2022. márc. 30. 16:10
 3/62 anonim ***** válasza:
27%
33 évesen már kéne tudnod, hogy akarsz-e gyereket vagy sem. Azaz, ha szeretnél gyereket, és biztos vagy a párodban, akkor tartsd meg, mert később valószínűleg csak nagy szenvedések árán fog összejönni.
2022. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám meg
2022. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2022. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna, ezért is szedek gyógyszert 8 éve. Sajnos főleg az anyagiak miatt nem szeretnénk, mert az egyikünk fizuja törlesztő, a másikból élünk. És igen ez a baj, hogy már korban ott vagyok,hogy most vagy soha.
2022. márc. 30. 16:13
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

En nem tartanam meg,ha a helyedben lennek, teljesen elvonatkoztatva attol,hogy en amugy nem akarok.

Barmikor tortenhet valami az elettarsaddal, gyerek nelkul is szarban lennetek, gyerekkel meg plane.

2022. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
52%

Milyen védekezés mellett? A megszakítás nem az!

Nem tartanám meg, ha nem akarom, és nem tudom eltartani. Azt sem értem, hogy hogy szűk 3 éves kapcsolatban hogy lehet közös hitellel házat venni?

Ha meg övé a ház, és a ház és a hitelbe beszállok végképp nem, bármikor utcára tehet a gyerekkel.

2022. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem akarok gyereket akkor sem fogok akarni akkor se ha becsúszik. Ilyen anyagi helyzet miatt meg pláne nem. Párod mit mond?
2022. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

Gyerek nélkül nem lennénk szarban, mert dolgozom én is, megvagyunk. Magunk igényeiből ha bármi van, le tudunk adni ,de a gyerek dolgai folyamatos költség és ahogy nő egyre több.


Gyógyszert szedek 8 éve, előző kapcsolatomban is már. A házról csak annyit,hogy inkább a magunkét fizetjük ( 2 éve van meg a ház ) mint más zsebét tömjük az albérleti díjjal.

2022. márc. 30. 16:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!