Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az a babaholmi, ami teljese...

Mi az a babaholmi, ami teljesen felesleges volt, és mi az, ami nagyban megkönnyítette a mindennapjaidat?

Figyelt kérdés
A sok babaholmi között elveszek, hogy mi az, amire valóban szükségünk van, vagy nagyon hasznos. Tudnátok ilyeneket írni, ami teljesen felesleges volt, illetve ami nagyban megkönnyítette a mindennapokat?

2022. máj. 13. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekwm a legjobb, leghasznosabb a hordozókendő volt, altatáshoz az egy csoda. Először csak egy olcsó rugalmas kendőt vettem, egy színűt, mert mi van ha nem válik be, de olyan jó lett,hogy utána a karikás kendőből már megvettem egy szép drágábbat.


Nekem a szoptatós cuccok nem kellettek sajnos, mert nem volt tejem. Abból is készültem előre mindennnel.

2022. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Ez függ a babádtól is.

Pl. kislányomnál teljesen felesleges volt mindenfajta hurcis dolog (rugalmas kendő, csatos hordozó), mert utálta egyszerűen; a kisfiamnál viszont az egyik megváltónk.


Ami egyiknél sem jött be, az a babafészek.

2022. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez teljesen egyen fuggo.

Van akinek a hurci kendo eletet mentett. Nekunk total felesleges volt mert 2x volt benne kb. A csatos hurcit viszont kesobb szerette.

Ha szoptatni szeretnel felesleges elore megvenni cumit, cumisuveget mert lehet nem fog kelleni. En masodiknal azota se bontottam ki, csak all a szekrenyben.

Ruhak teren mindog valtozik a velemenyem mibe szeretem epp oltoztetni, szoval ott nekem minden stilus /fazon hasznos lett.

Elso gyereknel a bölcső nem jott be, abban sem aludt. Masodiknal megvaltas, hogy van.

Azok dolgok amik nem az eletben tartasahoz,( tisztasaghoz, taplalasho) kellenek, raersz megvenni ha menetkozben igenylitek. Minden amit rendelsz kb 2 nap alatt ott van, illetve azert DM, Rossmann, , Müller mar szinte mindenhol van elerheto közelségben.

2022. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Olyat nem vettünk, ami feleslegesnek bizonyult volna. Amit vettünk: kiságy, járóka, pelenkázóasztal, babakád, babakocsi, hordozó a kocsiba, babaruhák (mondjuk azokat inkább kaptuk innen-onnan), textilpelusok, pelenka, popsitörlő, popsikrém, szekrény a babaruháknak, cumisüvegkészlet. (Kicsi, közepes, nagy). Mivel nehezen ment a szoptatás, vettünk egy kézi mellszívót is. Aztán szembesültem vele, hogy a baba egész nap rajtam akar lenni, ha leteszem, keservesen sír. Így jött képbe a hordozókendő.

Később vettünk játszószőnyeget, meg elkezdtek ömleni a rokonoktól a játékok. 🙉

Sokan vesznek légzésfigyelőt is, én nem tartottam szükségesnek. És a járókáért is meg fognak kövezni, de amikor már nagyobbacska a baba, kúszik-mászik, akkor bizony jó néha "beketrecelni" és biztonságban tudni. (Amíg meg nem tanul kimászni)

2022. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sok penzt le tudnak akasztani a kismamakrol, pont ezt hasznaljak ki, h nem tudjuk elore, mire lesz szukseg, es azt hisszuk, mindenre.

En mielott a babafeszket megvettem, kiprobaltam ezt a youtubos videot amikor anyuka egy parnahuzatva rakja a pledet oszetekerve, es total olyan lesz mint egy feszek.. szoval ilyen trukkok, olcsobb megoldasok is vannak, mielott megvesszuk a draga dolgokat. (Most független attol tellik e ra vagy sem)

2022. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Pelenkázó komódos kiságy. A pelenkázót nagyon rövid ideig használtam,mert féltem,hogy leesik róla a gyerek így az ágyon,utána a földön pelenkáztam. Másreszt 2 napos kora óta velem alszik,így az ágy is felesleges,de jó leesésgátlónak legalább. Szóval inkább vettem volna utólag egy olcsó,szimpla kiságyat,mert azért kellett néha ha olyan dolgom volt,belerakni a gyereket,ott biztonságos volt. Cumisüvegből is vettem vagy 5 félét de nekünk meg az nem kellett mert szoptattam,elég lett volna max 2 előre.
2022. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Ami legszükséglet: kiságy, kiskád, ruha, pelenka, textil pelenka meg talán babakocsi. Kb ennyi. A többi tőletek függ. Neked mi tetszik, a babának mi jó.

Jah és ami felesleges: mindenféle vacak a kiságyba

2022. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld! :)
2022. máj. 13. 07:53
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

babafészek, szoptatós párna, mellszívó, adamo hinta


szerencsére mindet vagy ajándékba kaptuk vagy kölcsönbe és egy fillért sem költöttem rájuk. 🙏

2022. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bloo1235458 ***** válasza:
90%
Amit nem vettem az elején, de olyan 1 hónapos kortól használtam,kölcsönbe kaptuk az a Adamo hinta. Imádja a kislányom és amikor este jön neki a nyűgös, hasfajos időszaka, ahelyett hogy kézben cipeljuk itt nagyon szépen megnyugszik. A másik amit szeretek egy jó pelenkázó komód, praktikus elosztassal. Minden kéznél van amire szükségem van, és a kislányom imád rajta feküdni 😊
2022. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!