Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mernél repülővel utazni egy...

Mernél repülővel utazni egy 14 hónapossal?

Figyelt kérdés
Repülő ferihegyről kondjuk 1-2 órás repcsi út, tehát cakkpakk mondjuk 6 óra, mert ki be chekk. Vagy inkább egy 4-5 órára lévő horvátország?

2022. máj. 22. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

8 hónapos volt amikor elöszôr repült velünk, ès igen bàrmilyen meglepô is egyeseknek egy nyekkenèse nem volt nem hogy nem bömbölt.

Tôlem mindenki ugy csinàlja ahogy akarja ha csak a kertben vagy helyi jàtszótèren töltik a nyarat mert itt màr közös èlmèny vagy bàrmi nem lehet a szülôk miatt csak a gyerekèrt akkor csinàlja ugy ha meg tudtok menni akkor rajta ne foglalkozz senkivel

2022. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
3 hónapos kora óta rendszeresen repültünk a lányommal, mivel a család egy része külföldön él. Soha nem volt gond, mindig meg tudtam nyugtatni, de általában aludt az út alatt. Van aki elvan 2-3 évig a saját udvarában, más meg élményekre vágyik. Mi azóta egy másik kontinensen élünk, a 10 órás repülőúton mindig vannak kisgyerekek, de sosem volt olyan, aki órákig üvöltött volna, vagy nagyon zaraó lett volna. Ellenben volt már, hogy éles hangú hangos pasi végigpofázta az utat előttem, meg egy hisztis p..csa mindenért panaszkodott a pasijának. Sokkal idegesítőbb volt, mint a gyerekek. Kutyát, macskát is szoktak hozni a gépre, ők is lehetnek hangosak. Bár engem ez sem zavart soha.
2022. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Köszönöm a le pontozást, még jó hogy ezzel kezdtem, sok besavanyodott😂
2022. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

Ma egy 9 hónapossal repültünk hangja nem volt a 2-2.5 körüli kis fiú síkította végig a fel-leszállást.

A 3 évesem csak hangos volt kicsit, de mert játszott a nővérével, meg 3 kor keltünk így már 11 re kicsit ko lett.

2022. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Pólyás koromban repültem elöször. Természetesen nem emlékszek semmire. Jó ötlet, meg id foh´gom kérdezni az anyukámat, aki magával vitt akkor....
2022. máj. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2022. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!