Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénz kell a gyerekválla...

Mennyi pénz kell a gyerekvállaláshoz?

Figyelt kérdés

Elég, ha van pénz kajára, ruhára, játékra, szórakozásra, nyaralásra, különórára, iskolai kirándulásra?



Vagy fontos, hogy fizetni tudd a gyerek jogsiját, továbbtanulását is?


2022. jún. 11. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy felnottkent is segitsd nem most kell lenni annyi penznek szerintem.

Jó ideig csak az alapdolgokra kell penz, ami két fizetésből kijon. Aztan ahogy megy az idő, latjatok a szükségleteket, lehet arra felé irányt venni. De en sose vartam volna el, hogy a szüleim fizessek a jogsim, lakasom akarmit. Segítenek kajával stb, nekem ez bőven elég. Nem gondolnám, hogy onnantól, hogy dolgozok az o feladatuk finanszírozni. Ha jogsit akar, az egy cél, felelősség, munkaval6el tudja érni én pedig segítek. Nem alá tolom.

2022. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!