Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi/mi volt a napirendetek egy...

Mi/mi volt a napirendetek egy 3-4 hetes babával? Miből állt egy napotok/mennyiket aludt napppal és éjszaka?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Napirend? :D na olyan nem volt. Kb.egész nap cicin lógott,amúgy meg aludt vagy épp tisztába tettem. Az egyetlen fix pont az esti fürdés volt, minden este,hogy szokja,hogy aztán este jön. Éjjel is sokat kelt,sose volt jó alvó, néha óránként ébredt így velem aludt és cicin visszaaludt egyből. Ha szerencsém volt,aludt 3 órát egyben.
2022. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Semmilyen. Majd olyan fél éves korára talán lett.

Haladtam az árral. Ha éhes volt, szopizott, ha fáradt altattam, ha fent volt, nézelődött, sírt vagy amihez kedve volt.

2022. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt napirendünk. Egész nap cicin akart lenni. Egy volt állandó a napunkban, este 6 és 7 között megállás nélkül sírt, aztán aludt 3 órát. Hálistennek 6 hetes korára ez elmúlt, csak néha, ha túl sok inger éri jön elő.
2022. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy volt napirend, egy végtelenített videó volt nekem az első időszak úgy a fiam 8 hetes koráig, ami így nézett ki, hogy pelenka csere, etetés, ordítás, esetleg egy kis alvás, majd megint etetés. Azt se tudtuk, jóformán milyen napszak van.
2022. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-4 hetesen annyi volt nagyjából fix a napirendben, hogy mikor volt fürdés és altatás este. Meg hogy éjszaka 2x kelt. Azon kívül minden más kiszámíthatatlan volt. Evett, aludt, nézelődött, de rendszer az nem volt benne.

Most vasárnap lesz 7 hetes. Most annyi fix van, hogy este fürdés, fekvés, és pár napja alszik reggelig. Az etetések nagyjából ugyanabban az időpontban vannak (6,10,14,17,20), plusz-mínusz fél óra. De az alvások és az ébren töltött idő most is teljesen kiszámíthatatlan nála. Van, hogy alszik, felkel, eszik, és alszik tovább. De olyan is van, hogy 2-2,5 órát fent van és nézelődik.

2022. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt napirend. A baba igényeihez igazodtam.
2022. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napirend ennyi idősen?!


Védőnői státuszon is azt hiszem 3 hónapisan jön el ez a kérdés.

Nekem mind a két gyerekemmel 4 hónapos korukra tudtam azt mindani, hogy van egy kb napirendünk

2022. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!