Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így zajlik a családi nyaralás ?

Így zajlik a családi nyaralás ?

Figyelt kérdés
Nagyon felhúztam magam..:( mennyire normális az, hogy apuka folyamatosan a fényképezőgép mögé “bújik” bárhova megyünk, addig a gyerekek folyamatos figyelme, felügyelete, nevelése az enyém…. Ebbe beletartozik az is, hogy a veszélyes helyzetekre sem figyel… úgy érzem “nem vigyáz ránk”, persze ez nem szó szerint értve, csak maga az érzés nagyon kiborító. A fiam, a múltkor egy pillanat alatt felmászott egy sziklára, amíg a kislány után kaptam, egy idegen férfi segített neki lejönni, a párom az egészből semmit nem vett észre.. :(

2022. júl. 5. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálatok így zajlik. Ő tudja, hogy ez neked probléma, vagy csak ide jöttél dühöngeni?
2022. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem így zajlik... Mindketten jelen vagyunk és figyelünk a gyerekekre. Miért nem vele beszéled meg inkább?
2022. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
A te férjed. Nem szoktál vele kommunikálni?
2022. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Látom tis is ventillalni jöttök ide… szép! Pont erre van szükségem…

Természetesen kommunikálnunk és természetesen jeleztem számára.

Aki így gondolja, hogy érdememben lenne jó tanácsa, szívesen meghallgatom.

2022. júl. 5. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk megkérném, hogy vagy ne hozza magával a gépét vagy ha megérkeztünk a helyre, amit meg szeretne örökíteni, 10 perc alatt kattintsa le és tegye/tedd el a gépet.
2022. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk én vagyok a fotós, de mégis tudok mellette figyelni mindegyik gyerekre. Lehet, hogy azért, mert nő vagyok, nem tudom. De szerintem neki is ugyanúgy ki kellene venni a részét a felügyeletből.
2022. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk nem így zajlik. 2 gyerek 2 szülő, ha kétfelé futnak is tudunk figyelni. Egyébként én fotózok, de a gyerekeket, így még úgy is rajtuk a szemem.

Én kiverném a balhét.

2022. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Túlliheged. A fiad felmászott egy sziklára, és? Miért gondolod, hogy okvetlen le is esik róla? Hagynod kéne, hogy felfedezze a világot, nem mindenben korlátoznod. Aki soha semmit nem próbálhat ki, az lesz ügyetlen, és ő tényleg mindig meg fog sérülni.
2022. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!