Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bele tudál nézni a babád...

Bele tudál nézni a babád szemébe, lelkiismeretfurdalás nélkül?

Figyelt kérdés
Rokonom kislánya, 41. hétre, 2400g-mal született, intenzívre került, egy hetesen alig eszik, mert végigdohányozta a terhességet és még ki tudja mi baja lesz...
2010. szept. 22. 11:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%
Azért a tápszer nem az ördögtől való, anyukámnak nem volt teje, én azon nőttem fel és lám - élek és virulok :-)
2010. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Utolsó ne érts félre! Nem a tápszer a baj, hanem, hogy ő inkább hazajönne tápszerrel, mint megpróbálna szoptatni, számomra ez a csúnya!
2010. szept. 22. 19:53
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező inkább adjon neki tápszert mint nikotonos anyatejet.
2010. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
56%
Jomultkor kifakadtam itt, mert a lakasunkban allandoan tomeny cigifust volt az idiota szomszedok miatt. Termeszetesen minden valaszolo szemeben en voltam a rossz, a hisztis p.csa... remelem akik akkor leszoltak most itt eloadjak magukat ellentetes velemennyel. Elvegre a passziv dohanyzaz legalabb olyan karos, mintha en szivnam...
2010. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%
Na, én leszoktam amikor megtudtam, hogy babát várok, de szerintem mindenki foglalkozzon a saját bajával. Sok ember semmiben nem "vétkezik", mégis beteg babája születik, akkor most ők se nézzenek bele a baba szemébe? Nekem van egy sérült bátyám.
2010. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Csak nem mindegy, hogy a saját anyja miatt lesz beteg vagy önhibáján kívül! Nem mindegy!
2010. szept. 23. 11:34
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Ez a válasz 70%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 12:38


Tudod most már tényleg elegem van belőled!! Gonosz vagy és buta!! Én még soha nem írtam ide ilyet, de nem is találkoztam még itt ilyen rosszindulatú nőszeméllyel!

2010. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
12.22-est nem értem.......bár nem én vagyok akihez címezte a mondanivalóját, de nem értem miért akadt ki arra akire kiakadt.
2010. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%
12.22-es vagyok. Azért vagyok dühös rá, mert nem elég szegény nőnek a bánata, hogy ott van a gyermeke az intenzíven ez még itt bántja:-( és persze nem tudja leírni, hogy pontosan mi baja van a gyereknek. Nem mondom, hogy helyesen tette a mama, hogy dohányzott, de ezer egy más baja is lehet szegény babának. Nem szép dolog, amit csinál. Én nem dohányoztam 41. hétre 2100 grammal született a kisfiam. Genetikai betegség miatt! Fogalma sincs milyen érzés heteket tölteni egy inkubátor mellett úgy, hogy meg sem ölelheted a gyerekedet és nem etetheted:-(
2010. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Vegyél be egy nyugtatót!
2010. szept. 23. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!