Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bele tudál nézni a babád...

Bele tudál nézni a babád szemébe, lelkiismeretfurdalás nélkül?

Figyelt kérdés
Rokonom kislánya, 41. hétre, 2400g-mal született, intenzívre került, egy hetesen alig eszik, mert végigdohányozta a terhességet és még ki tudja mi baja lesz...
2010. szept. 22. 11:30
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Mintha azt kérdeztem volna, hogy bele tudsz-e nézni kissúlyú babád szemébe... Genetika, nem genetika 9 hónapon keresztül mérgezte a gyerekét, ez BŰN!
2010. szept. 23. 18:30
 32/33 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó vagyok, nem azt mondtam, hogy jól tette amit tett! De ki vagy Te, hogy pálcát törsz felette?! Hidd el elég most neki a maga baja, inkább segíts neki és próbáld meg támogatni ahelyett, hogy itt köpködöd! Részemről befejtem ezt a témát! Sajnálom, ha megbántottalak nem az volt a szándékom, inkább azt szerettem volna, ha meglátod és megérted az Ő oldalát is. Azon, hogy dohányzott most már hiába ugrálsz nem lehet meg nem történté tenni. És, ahogy írta valaki mostanában sajnos nagyon sok beteg gyerek születik:-( az okát szinte senki nem tudja megmondani!
2010. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne felejtsétek, hogy vannak dolgok ami ellen nem tehetünk semmit (genetika), és van ami ellen igen.... Csak ez utólag már késő bánat. A dohányzásról meg már elég régen kiderítette az orvostudomány, hogy nem használ a magzatnak.
2010. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!