Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan építsem le a sógornőmet...

Hogyan építsem le a sógornőmet, aki erőszakosan rám akarja tuszkolni a gyereknevelési elveit?

Figyelt kérdés

Már a szoptatást elengedte, 2 éves a gyerekem, ezzel nem zaklat már, de folyamatosan küldte a cikkeket a szoptatás jótékony hatásairól.


De folyamatosan jön a mosható pelenkával, mosható betéttel, hordozással. Volt neki szülés utáni depressziója, mert az anyja zaklatta és kritizálta. Eleinte meghallgattam, de most már torkig vagyok vele. Sajnos a "barátai" is eltávolodtak tőle, így szinte csak én velem beszél.


Apósom meghalt és rábíztuk a kicsit, akire mosható pelenkát adott, amit persze nekem kellett kimosni utána, vagy 3-4x rám jött a hanyinger, mire kijött belőle minden folt. Írtam neki egy üzenetet, amiben elküldtem a fenébe, és megírtam neki, hogy még egyszer magánakciózik akár a hordozókendővel, akár a mosható betéttel, akár a mosható pelenkával, letiltom. Most pedig írt az öcsém, hogy sír a sógornőm, mit mondtam neki. Nem akarom, hogy depis legyen, de van elég bajom így is, és én ilyen módon nem akarok neki segíteni. Már idegbe jövök, amikor ide akar jönni, vagy amikor áthív magához, és a legtöbbször nem veszi a lapot.


2022. júl. 26. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
35%
Mér mostad ki én, kidobtam volna a picsába a mosi pelust,vagy ha neki kell úgy szarosan vigye.
2022. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!