Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a 2 és fél...

Mit tegyek, hogyha a 2 és fél éves gyerekem sokáig "egyedül" van a házban?

Figyelt kérdés

Van két gyerekem, egy 2 és fél éves lányom és egy 3 hónapos kisfiam.

A lányom előbb felkel, mint a a fiam, én a gyerekekkel kelek.

Múlt hét szerdától viszont a lányom nem kelt fel engem. Mindig befogta az orromat, megcsikolt, viccesen ütögetett, hogy keljek fel, mert ő is fent van.

Fél 7 fele kel, a kicsi 8 órakor kel véglegesen. Addig a lányom egyedül van. Ajtót ha becsukom kulcsra, akkor sincs semmi, mert éjjelre még kel neki a pelenka és belepisil abba. De így se kelek fel rá, meg ugyanúgy felmászik az asztal tetejére, felcsimpaszkodik a polcra, leeshet, rádőlhet a szekrény. Nem borítja ki a játékkockát vagy a csörgős dolgokat, mert tudja, hogy alszunk.


2022. aug. 30. 08:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
96%
Eddig is reméltem hogy kamu a kérdés de így már biztos vagyok benne 🤣🤣😯
2022. aug. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!