Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is zavar, ha valamelyik...

Mást is zavar, ha valamelyik ismerőse napi szinten mutat képe(ke)t a gyerekéről, gyerekeiről, és/vagy naponta posztol Facebook-on róluk képeket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem zavar, továbbgörgetek, ennyi.

Szerintem ott is probléma van, akit ez ennyire zavar, hogy kérdést ír róla.

2022. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hideolom és nem pazarlok több gondolatot rájuk.
2022. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját profilomat úgy állítottam be hogy ismeretlenek jóformán semmit nem tudnak rolam nem láthatnak semmit akiket vissza jelölök azokat személyesen is ismerem de még így is van akinél be állítottam hogy ne láson semmit rólam. És csak néha teszek fel új képet hol jártam. Vagy gyerekről utoljára májusban raktam fel képet.idézetes,meg hasonló oldalak megosztoit ha olyan ki követem vagy csak az adott oldalt tiltom le.
2022. szept. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és kb 50-60 ismerősöm van összesen Facebook.
2022. szept. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

Zavarni nem zavar, simán átgörgetem, bár nem értem miért nem tisztelik a saját gyerekük jogait az emberek, de nem az én bajom.

Ha napi szinten kifejezetten nekem küldene, az talán igen. Mondjuk frissen szült anyukánál meg tudom érteni, nyilván pár hétig zubognak a hormonjai, meg mindenkinek büszkélkedni akar, ez normális. De utána nem, és nincs kedvem mindig reagálni egy baba képre.

2022. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!