Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni?Mi a...

Nem tudom elfogadni?Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

16hetes kismama vagyok,van már gyerekünk,ő 3és fél éves kisfiú.Megromlott a férjemmel a kapcsolat.Van munkahelyem,a baba,,becsúszott".Ezen változtatni már nem tudunk.

De ő most felajánlotta,hogy amit vásárolni akarunk a babaváróhitelből az legyen a 3-onk otthona.Ő gyerektartásként fizeti a hitelt.Plusz segít a gyerekek körül.Önző lennék,ha a gyerekek megélhetése végett elfogadnám.Próbáljuk még helyre hozni a házasságunk.Elválni nem ,,lehet"mivel akkor kamattal kell visszafizetni.Kissé elcsesztem most az életeit a gyerekeknek plusz a sajátom.Eléggé tanácstalan vagyok.31éves anyuka.Tudom,hogy védekezni kellett volna stb...,de ez màr most mellékes.A baba itt van most már.,,Könnyebb"lenne,ha nem lennék terhes.


2022. szept. 6. 20:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Még jó hogy fogadd el. Hova mennél 2 gyerekkel?

Így lesz házatok, az ex fizeti a hitelt és ezek szerint a gyerekekkel is szeretne foglalkozni. Ha tényleg komolyan gondolja, akkor ez a legjobb, amit ebből a helyzetből ki lehet hozni.

2022. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Csak papíron kell házasnak lenni...
2022. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzak más véleményével?Gondolok itt Anyósomra,ő szeret okos lenni.Még így is nehéz lesz,ha lesz saját.Egy ideig nem tudok majd dolgozni.Plusz addig lesz fizum amíg dolgozok,mivel február elején lesz 11hónap munkaviszonyom,akkoriba fogok szülni is.Van tartalékunk,plusz aztán a gyed extrával segíti a gyerekeket.Vagyis most még így beszél.
2022. szept. 6. 20:36
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy lenne hol laknotok?

Babaváróból a mai ingatlan árak mellett házat venni?

2022. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%

Persze.. Gyerektartásként fizeti a hitelt.. Persze..

Nem.

A gyerektartás a gyerekeknek jár. Nem neked. A hitelért a gyerekektől függetlenül ti feleltek, illetve a férj ha az ő nevén van a hitel.

Ő meg majd az első alkalommal mikor szükséged a gyereknek valamire, majd széttárja a kezét, hogy fizeti a hitelt..

2022. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Értem,de a gyerekeknek kell fedél a fejük felé,így fizetni kell a hitelt.Van még hozzá megtakarításunk is de az elmegy a házra.
2022. szept. 6. 20:42
 7/29 A kérdező kommentje:
Vagy hagyni az egész babavárós házvásárlást albérletben maradni.Elvállni és új életet kezdeni nélküle?
2022. szept. 6. 20:43
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A másik kérdés. Eltudod e tartani a gyerekeket egyedül?
2022. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Babavárót vettetek fel, de nem terveztetek babát?


Igen, fogadd el.

2022. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

Éljen a babaváró és a csok. Hány ilyen ismerősöm van, akik 22-23 évesen aláírtak 3 gyerekre, mert csak így tudták házat venni...

Fogadd el az ajánlatot.

2022. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!