Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 éves gyereknél normális,...

10 éves gyereknél normális, ha még nem törli ki a saját fenekét?

Figyelt kérdés

A párom fia nálunk szokott lenni minden második héten. Nem törli még ki a saját fenekét, de megpróbálni sem akarja. Nekem amúgy, mint kiderült, sosem szólt ha wc-n volt, így volt, ha nem mostunk, sokszor piszkos gatyákat vitt haza. Őszintén megmondom, hogy egy 10 évesnek már nem is szívesen törölném a fenekét...

Amúgy ha itthon van a párom, akkor vele törölteti, meg otthon is az anyja neki. Oké, nem az én gyerekem, meg nem az én dolgom, de ez ennyi idősen normális?

Most meg beszélt a párommal a gyerek anyja, hogy a gyerek nyugodtan szólhat nekem is, ne legyen kakis gatyában.


2022. szept. 20. 22:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Ez meg milyen kérdés? Max. kiscsoportosnak törli más. Szerintem már annak sem.
2022. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Már fele ennyi időseknek is illik tudni
2022. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 ildibrexy ***** válasza:
100%
Uramisten ez milyen már, hogy egy 10 éves nem törli ki. A 4 éves gyerekem már egyedül csinálja es nem is akarja, hogy segítsek. Jó azért ha olyan akkor segítek neki.
2022. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Most szóltak nagycsoportos szülői értekezleten, hogy 5 évesen azért már kellene próbálkozni egyedül is popsit törölni...
2022. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

10 éves lányok már gyakran menstruálnaknis


Nyilván nem normális ez az állapot màr

2022. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tisztán emlékszem, hogy tőlünk elsőben a tanítónő megkérdezte, hogy mindenki megtörli-e magát wc után. 1 kislány jelentkezett, hogy nem, neki mondta hogy gyakoroljon.

10 évesen ez amellett,hogy ciki, eü és szociális problémák melegágya lehet. Ha a suliban kell neki, visszatartja? Vagy elvégzi és büdös gatyóban ül egésznap? Én ebből a megvilágításból beszélnék a párommal.

2022. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen nonszensz!

Meddig akarják még? 20 évesen is törölni fogják neki?

2022. szept. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

Eléggé látszik, hogy a gyerek nem akar hozzáérni véletlen sem a saját székletéhez. Vegyetek egy rakás hajfestős vékony kesztyűt, az mindig legyen nála. Felhúz egyet, és azzal törli meg.


VAGY kihajtogatós nedves törlőkendővel. Nagyobb, mint a wc papír, csak arra figyeljetek, hogy lehúzni nem lehet.

2022. szept. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút nem normális. Nagyon nem. Ennyi idősen már tudnia kéne.
2022. szept. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát itt nagyon nagy problémák lehetnek, és szerintem ez csak az egyik amit a kérdező kiírt. A szülők valamit nagyon nem jól csinálnak.
2022. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!