Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki azt az érzést...

Hogy verjem ki azt az érzést a szivemből és a gondolatot a fejemből hogy nagyon szeretnék kisbabát és szeretnék anya lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék anya lenni.23éves vagyok és régóta jelen van ez az érzés.Lehet hogy sokan furcsán néznek ha ezt egy 23évestől halják de én fiatalabb koromban is sokkal érettebben gondolkoztam mint a kortársaim.Jelenleg van kialakulóban egy kapcsolatom de még csak randizgatunk,randízgatunk.Úhy érezzük hogy mindkettőnk megtalálta az igazit.De ha el is jutunk odáig hogy gyerek vállalás az több év.És már nekem így is nehéz.
2022. okt. 4. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én is mindennél jobban szeretnék, másra nem is tudok gondolni. de nekem volt nemrég egy veszteségem sajnos.

ez volt a második próbálkozós hónapunk, még várom az eredményét, de sok reményt nem fűzök hozzá..


25N

2022. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11. Nagyon sajnálom:( De azért sok sikert hozzá
2022. okt. 5. 14:35
 13/18 anonim ***** válasza:

3-4 év, mire megismeritek egymást - talán.


Ne akarjál pucér sggre szülni, mertha végül elhagy, vagy bármi történik vele, megszívod.

2022. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy már szülni akarok??! Valóban nagyon szeretnék gyereket tölle és családot alapítani vele de még nyilván nem most.Mert jól tudom hogy még a kapcsolatunk elején vagyunk.
2022. okt. 5. 15:22
 15/18 A kérdező kommentje:
Amúgy meg jól állok anyagilag" meg az hogy bármi történhet vele" akkor egy nő azért ne szüljön gyereket mert a párjával akármi történhet..Az ember bármikor meghalhat.
2022. okt. 5. 15:26
 16/18 anonim ***** válasza:

14: Te mondtad.


“De ha el is jutunk odáig hogy gyerek vállalás az több év.És már nekem így is nehéz.”

2022. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem a kerdezdo úgy értette h mar most is akarna, de tudja h mèg nem lehet es arra kivancsi mit tegyen, h könyebb legyen a varakozas
2022. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen így értettem
2022. dec. 25. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!