Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák! Ti hogy...

Kisbabás anyukák! Ti hogy fogadnátok ha valaki elmondja, hogy a párotok/férjetek kikezd másokkal?

Figyelt kérdés

Szeretném ha a kérdés ebben a kategóriában maradna, mert olyan nők válasza érdekel, akiknek jelenleg kisbabájuk van.


Szóval van egy ismerősöm aki barát, de nem túl közeli. Régen nagyon jóban voltunk, ma már nem annyira.


Biztos forrásból tudom, hogy a párja a munkahelyén fogdossa az ott dolgozó nőket, ami már alapból gáz, de még csak nem is beleegyezéssel, hanem akaratuk ellenére, pl ebédnél ráteszi a kezét a combjukra az asztal alatt meg ilyesmi.

Az a biztos forrás, hogy a főnökük nagyon jó barátom, és panaszkodtak neki a nők, és elbeszélgetés lesz a fickóval az ő kérésükre, hogy allítsa le magát.


Viszont ez így el lesz tussolva, és nem tudom, hogy én lennék-e a szemét hogy szétverek egy családot hogy elmondom, viszont a másik oldalon meg ott van, hogy egy szexuális ragadozó, vagy ahhoz hasonló, megússza... belefolyni se lenne túl jó. Sok minden bonyolítja még a sztorit.


Ti minek örülnétek? Mondjam, ne mondjam?


2022. okt. 9. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Én voltam a másik oldalon. A volt párom régóta csalt ezzel-azzal, és a rokonai és a barátai tudtak róla. Már volt egy gyerekünk is akkor. Mikor rájöttem a dologra, akkor mondták, hogy már mindenki tudta. Kérdeztem, hogy akkor miért nem szóltak. “Mert nem az ő dolguk”. De nekem ez azóta is tüske, hogy ennyi ember elnézte csendben, hogy agyba főbe csaljanak… Haragszok mindenkire. Az a véleményem, hogy nem a hírvivő szedi szét a kapcsolatot, hanem aki félre megy.
2022. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

11-es,a te eseted más, mint amit a kérdező ír. Nálad a család is tudta, míg a kérdező esetében nemhogy rokoni, de még jóbaráti viszony sincsen. A kérdező szimplán bele akarna kontárkodni "jószándék

ú bolond" módjára egy olyan dologba, amiről neki csak pletyka szinten van infója.

2022. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a konkrét esetben nem szólnék bele. Még testvérem esetében is fontolóra vettem. Végül szóltam neki, hogy mit láttam, és mint akkor kiderült, köztük megegyezés lett a nyitott kapcsolat, mert tesóm nem vágyott már rá, csak elvileg diszkréten kellett volna intézze. Így viszonylag kínos volt a beszélgetés, többet nem firtattuk.
2022. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod. Anno én elmondtam apámnak, hoyg a felesége megcsalja. Nos, azóta nem beszélünk.
2022. okt. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"A kérdező szimplán bele akarna kontárkodni "jószándékú bolond" módjára".


Csak annyit javítok, hogy megkérdeztem, hogy mi lenne a helyes, nem akarok belekontárkodni.

🙂

2022. okt. 10. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!