Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mennyire tesz jót a gyereknek?

Ez mennyire tesz jót a gyereknek?

Figyelt kérdés
Van egy korombeli csajszi (23 éves) akinek van egy 2 éves fia. A csajnak az elmúlt 2 évben 7 kapcsolata volt. Mindegyiket bemutatta a gyerekének is. Én mondtam,hogy talán ezt nem kellene. Mire ő ugyan miért ne a gyereknek semmi baja nem lesz ebből. Valóban nem lesz neki ebből baja?
2022. okt. 17. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ne szólj bele.
2022. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Az de komoly, hogy összeszámoltad, hány kapcsolata volt
2022. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Én meg olyat ismerek, aki teherbeeeéstőm szülésig kb. 3 "komoly", élettársi kapcsolatot tudott maga mögött, és a gyerek születése után pár hónappal egy negyedikkel házasodott. A gyerek apja ismeretlen.


Vannak ilyenek. Én meg sem kísérelném jobb belátásra bírni, mert hidd el, aki ilyen életformát folytat, annak ez a normális. Nem is fogja megérteni, mi rossz lehet benne.

2022. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is annyi idosen szultem mint o, de nekem azota az apjan kivul senki nem volt, nem vagyunk egyutt de nem birjuk hagyni egymast 😂

Mennyivel egyszerubb lenne fehermajunak lenni pedig

2022. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!