Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a kezdő, 21 éves...

Normális ha a kezdő, 21 éves óvónő okoskodik nekem, hogy mit hogyan kéne a gyerekemmel csináljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyanokat mond a gyerekemre, amilyen szokásokat otthon sosem produkált. Szerintem simán kinézte magának, mert nem szimpatikus neki. Állítólag nem működik közre, holott én mindig le tudom foglalni. Nem lehet, hogy ő nem ért hozzá?
2022. okt. 18. 16:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Arra nem gondoltál még, hogy otthon, veled másként viselkedik, mint az óvodában?
2022. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
20%
Kezdd el neki te is magyarázni, hogy bírja együttműködésre, elvégre ő az óvónő.
2022. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
De, másképp viselkedik. Ugyanakkor ha otthon bevonható a játékba, akkor nem hiszem, hogy egy szakember ne tudná bevonni. Vagy nincsenek módszerei?
2022. okt. 18. 16:42
 4/49 anonim ***** válasza:
25%
Minden anyuka álma egy tankönyvből gyereket nevelni tanuló óvónéni. 😂
2022. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%

Közösségbe más mint otthon anyuval. Feléd könnyebben nyit mint idegen felnőttek és gyerekek felé. Ez abszolút elképzelhető. Főleg ha nem jártatok rendszeresen közösségbe.

Miért akarna amúgy rosszat?

Bírom amúgy hogy egyes szülők mindemt is az óvónőtől várnak. Szocializálja ő a gyereket. Tanítsa meg enni, viselkedni..... Stb

2022. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj. Hogy meg sem próbál személyesen közeledni a gyerekekhez. Minden gyerek más, mindegyiket más módszerekkel lehet lekötni. Nem egy kezelhetetlen gyerek az enyém, eddig semmi probléma sem volt vele.
2022. okt. 18. 16:48
 7/49 A kérdező kommentje:
Rendszeresen jártunk, új óvónénit kapott idén, tavaly kezdtük az ovig.
2022. okt. 18. 16:49
 8/49 A kérdező kommentje:
Ovit*
2022. okt. 18. 16:49
 9/49 anonim ***** válasza:
56%
Manapsag ilyenek a gyerekek. Neveletlenek, mindent szabad nekik. Amikor en voltam kicsi, anyaeknak mondaniuk sem kellett, hogy tiszteljem az ovonenit. Magamtol tudtam, hogy amikor foglalkozas van, akkor az van, es kesz. Szerencsetlen ovono nem tehet semmit, mert a szulok rogton faklyaval rohannak az akaratos, (ne adj' isten) eroszakos gyerek megmentesere.
2022. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

10, sajnos okos gyerekből buta felnőtt lett belőled. 😂😂

A gyereknevelést nem tankönyvből kell tanulni.

2022. okt. 18. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!