Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a kezdő, 21 éves...

Normális ha a kezdő, 21 éves óvónő okoskodik nekem, hogy mit hogyan kéne a gyerekemmel csináljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyanokat mond a gyerekemre, amilyen szokásokat otthon sosem produkált. Szerintem simán kinézte magának, mert nem szimpatikus neki. Állítólag nem működik közre, holott én mindig le tudom foglalni. Nem lehet, hogy ő nem ért hozzá?
2022. okt. 18. 16:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
0%
hivatás...
2022. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet h a gyerekednek nem szimpi az óvónő, ezért nem tudja őt bevonni stb?

Az hogy úgy írsz mintha már 20 gyereket felneveltél volna, még nem biztos h igazad van.

És ha fiatal? Akkor miért van?

Alap h szól a szülőnek hogy gond van. Az h te ezt úgy fogod fel hogy puffogsz az életkorán, meg lenézed, csak bizonyítja hogy valószínüleg carul csinálsz valamit!

2022. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
91%

A fiamnak volt kezdő óvónője. Sosem úgy álltam hozzá, hogy nem ért ahhoz, amit csinál. Ha szólt valamiről, akkor meghallgattam, tanácsot kértem, megbeszéltük. Ő van vele jó pár órát egy nap, engem érdekelt, hogy mit lát.


Nem jutott eszedbe, hogy esetleg az előző óvónőt nem érdekelte, hogy mit csinál a gyerek és nem szólt? Miért rögtön az új a rossz?


Sajnos sok szülő is van, akinek olyan szent a gyereke, hogy róla aztán semmi negatívat nem lehet mondani.

2022. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
88%

Manapsag ilyenek a gyerekek.


meg a szülők...

2022. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
8%
Meg az óvónők...
2022. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
97%

"Minden gyerek más, mindegyiket más módszerekkel lehet lekötni"

Aha, otthon. Az óvoda csapat, csoport. Ott nem külön foglalkoznak 25 gyerekkel. Majd szakadjon 25 fele? Te sem gondolod komolyan...

2022. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
7%
dehát ez a hivatása..
2022. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
94%

"okoskodik"

Én az eddigi életemben azt tapasztaltam, hogy aki ezt a szót ilyen környezetben kimondja - az rettenetesen buta.


Tudod, neki ez a szakmája. Érdemes lenne legalább meghallgatni, hogy mit mond.

Vagy egy 20 éves villanyszerelőt vagy péket is simán elutasítasz?

2022. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, nyugodtan vidd haza, és nevelgesd te otthon, ha úgyis jobban tudod. Nem, nem kötelező az óvoda, kaphat felmentést, amennyiben biztosítani tudsz neki mindent, amit az oviban megkap, és ugye nem kérdés, hogy tudsz😉

Az, hogy valamit otthon nem csinál, az semmit nem jelent, ezzel épp te okoskodsz, mert nem teszel különbséget otthon és óvoda között, pedig nyilvánvalóan van.

Az is lejön, hogy lenézed a kora miatt. Mi alapján? A hozzáértéshez mégis mi köze van a kornak? Ha lenne, akkor nem születne ennyi kérdés a mindent jobban tudó anyósokról, hisz mindenki belátná, hogy minél idősebb valaki, annál jobban ért a gyerekekhez. Ugye, mekkora marhaság?(Amúgy honnan veszed, hogy pont 21?🤔)

Gyereknevelésben jelenleg ugyanott tartotok, mivel ő is nullát nevelt fel eddig, meg te is, szóval ezért sincs okod felülbírálni.

"én mindig le tudom foglalni." Ok.erre majd térjünk vissza akkor, ha eltöltöttél egyedül egy órát 25 óvodással.😂

"Nem lehet, hogy ő nem ért hozzá?"

De, lehet. Pont annyira, mint, hogy te nem. Csak amíg ő próbál veled együttműködni és konstruktív megoldást keresni a problémára, te dackorszakos játszol és egy anonim oldalon szidod.

2022. okt. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
5%

Hihetetlen hogy mennyien nem látják a fától az erdőt. Nagyképűség az megy. Gyerekként átéltem sok megaláztatást pedagógusoktól. Ismerkedtem sok pedagógussal. Hozták a formájukat.


Ha a kérdésre akarok válaszolni 21 éves lányka baromi nagy tapasztalatokkal rendelkezhet hogy ilyeneket állít.

Ami meg a hivatás dolgot illeti, kiráz a hideg az egész dumától és stílustól.

2022. okt. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!