Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a kezdő, 21 éves...

Normális ha a kezdő, 21 éves óvónő okoskodik nekem, hogy mit hogyan kéne a gyerekemmel csináljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyanokat mond a gyerekemre, amilyen szokásokat otthon sosem produkált. Szerintem simán kinézte magának, mert nem szimpatikus neki. Állítólag nem működik közre, holott én mindig le tudom foglalni. Nem lehet, hogy ő nem ért hozzá?
2022. okt. 18. 16:35
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
96%

#30! Mármint pontosan milyeneket állít? 😂 Merthogy a kérdésből annyi derült ki, hogy az óvónő szerint a gyerek csinál valami(ke)t, amit otthon a kérdező szerint nem szokott. Hány év tapasztalat kell szerinted ahhoz, hogy ilyet állítson? Szerintem elég hozzá 2 működőképes szem.

Bocs, de a gyerekkori traumáidról nem ez az óvőnő tehet. Ha nem sikerült feldolgoznod őket, fordulj pszichológushoz.

2022. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj te pszichológushoz. Semmi értelmeset nem írtál, logikátlan ostobaság.
2022. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
90%
Hú, 30-as, nagyon sajnálom, hogy a saját traumáidat, fröcsögést most vetítővászonként használtad ismertelen emberekre. Pszichológus, traumafeldolgozás, újrahuzalozása az agynak nagyon hosszú és fájdalmas út, ezért nem megy sajnos sok ember. Munka van vele, amit meg akar úszni a társadalom szokás szerint. Egyszerűbb itt kiadni tét nélkül, arc nélkül a feszkót, okoskodónak hívni szakembereket, én csak jobban tudom, mert az én gyerekem, stb. Önreflexió, magatokba nézni. Miért reagáltok úgy, ahogy? Mire emlékeztet titeket a múltból a szituáció? Merthogy senki nem írt semmi megbotránkoztatót, az egyszer biztos.
2022. okt. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
87%
#29: remek az anyósos párhuzam. 👍😁
2022. okt. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
Kèpzelem mennyire sajnálod 33as.
2022. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
96%

30: a 21 éves óvónőnek pontosan megvannak a szakmai alapjai. Ami egy random szülőnek nincs... De egy szülőnek nem is feladata, hogy mély pedagógiai ismeretei legyenek.

Az óvónő pedig nem azért van ott, hogy elkényeztetett anyukakedvence randompistikék egyedi igényeit kiszolgálja. Az óvoda a közösségi nevelés színtere.


Amúgy pedig nem ártana szétnézni, hogy a gyerekek miféle mesevilágban élnek, és a családon kívül miket mesélnek, terjesztenek. Nem rosszból, hanem mert életkori sajátosság. Az én lányom csoportjában is volt egy kisfiú, aki teljes hitelességgel mesélte az óvónőknek, hogy neki négy testvére van... És az ehhez tartozó otthoni történeteket is teljes színességgel adta elő.

Amúgy egyedüli gyerek volt.

2022. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
78%

Imádom, hogy a nők mindig ki vannak akadva, hogy alsóbbrendűek a férfiakhoz képest, meg elnyomják őket, meg előítéletek áldozatai stbstb: itt egy ilyen kérdés, és a legtöbb nő nekiesik egy másiknak látatlanban is, és szimplán a kora alapján megkérdőjelezi a szakmai hozzáértését :D :D

Nagyon vicces. A nők önmagukat nyomják és nézik le + nő nőnek a farkasa. Imádom.

2022. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
84%

#37: ja-ja....


Erre szoktuk mondani (nőként!!!), hogy amit egyes nők MÁS NŐKKEL szemben megengednek maguknak, az 10x-esen túlszárnyal bármilyen hímsoviniszta megnyilvánulást.


:-D

2022. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kérdésedből az jön le, hogy te nem vagy együttműködő az óvónővel. Az ő szakértelmét nem az fémjelzi, hogy hány éves vagy hogy pályakezdő, ő ezt tanulta.
2022. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
30%
Így van 37. Szokták mondani, hogy a magabiztosság halk, az önbizalomhiány viszont acsarkodik, kurw@ hangos. Óriási példa ez a kategória erre.
2022. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!